Miasto i Gmina Siechnice

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 26-06-2019
Termy Jakuba w Oławie
31.01.2018

Escape Room w Św. Katarzynie

Escape Room "Tajemnica zaginionych dzwonów" to autorski projekt realizowany w Bibliotece Publicznej w Świętej Katarzynie w ramach konkursu "Tu mieszkam, tu zmieniam", którego organizatorem jest Fundacja Banku Zachodniego WBK S.A. im. Stefana Bryły w Warszawie.

Siechnice: Escape Room w Św. Katarzynie

Celem projektu jest poszerzenie wiedzy o swojej „Małej Ojczyźnie” poprzez udział we wspólnej, międzypokoleniowej zabawie. Dzięki zagospodarowaniu przestrzeni publicznej, jaką jest pokój biblioteczny chcemy przybliżyć nowym i obecnym mieszkańcom oraz innym użytkownikom historię kryminalno-przygodową inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami.

28 lutego 2018 roku (środa) o godz. 16:00 nastąpi uroczysta inauguracja projektu oraz pierwsze spotkanie z historią (historia kościoła w Świętej Katarzynie) w Bibliotece Publicznej im. A. Waligórskiego w Świętej Katarzynie (ul. Główna 82).

2 (piątek) i 28 marca (środa) 2018 r. o godz. 8:00 odbędą się pierwsze gry. Zainteresowanych udziałem w grach zachęcamy do kontaktu z Organizatorami pod numerem tel. (71) 311 62 63.

Projekt będzie realizowany od końca lutego do października 2018 r.

Wczytuję komentarze...