Miasto i Gmina Siechnice

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 18-02-2019
29.01.2018

Czesław Śpiewa w Siechnicach

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza na muzyczny stand-up Czesława Mozila, który odbędzie się 20 kwietnia 2018 roku (piątek) w godzinach 19:00 – 21:00. Wydarzenie biletowane.

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy?

Czesław Śpiewa – Solo Act to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila. Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia Czesława, opowiedziane za pomocą największych, zagranych na żywo hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.

Bilety w cenie 60 zł / os. do nabycia we wszystkich placówkach Centrum Kultury. Impreza odbędzie się w klubie w Siechnicach, ul. Fabryczna 15.

Wczytuję komentarze...