Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 17-08-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
29.10.2020

Prześlij fotografie z pracy w PRL i zagraj o atrakcyjne nagrody - konkurs

Pamiętasz jeszcze, jak wyglądała codzienność w pracy w czasach PRL? Masz w albumie pamiątkowe zdjęcia z tego okresu? Weź udział w nowym konkursie pod hasłem #NaszaPracawPRL i pokaż młodszym pokoleniom, jak wyglądała praca Polaków w różnych profesjach przed zmianami ustrojowymi.

Siechnice: Prześlij fotografie z pracy w PRL i zagraj o atrakcyjne nagrody - konkurs

Nie było smartfonów, laptopów, ani maili. Pisało się na maszynie, a pilne informacje przesyłało telegramem. I co jeszcze? Jak wyglądała praca Polaków w PRL? Pokaż swoją na zdjęciach sprzed lat, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Warunkiem uczestnictwa w konkursie "Nasza praca w PRL" jest wiek 50+ i miejsce zamieszkania na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego.

Uczestnicy mogą się wypełnić zgłoszenie samodzielnie, ale mogą też zgłosić ich bliscy lub znajomi. Szczegóły i formularz można znaleźć na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod

Konkurs potrwa do 12 stycznia 2021 roku. Dla wybranych przez jury właścicieli najciekawszych zdjęć czekają nagrody: nowe telefony, kurs komputerowy od strefakursow.pl oraz książki i gadżety. Cały konkurs prowadzony jest bezpiecznie, za pośrednictwem Internetu. Serdecznie zapraszamy!

Organizator i pomysłodawca akcji to portal Aplikuj.pl.

Miło nam poinformować, że Portal Mieszkańców Siechnic został Patronem Medialnym konkursu.

  • Więcej
  • w kategorii inne