Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
9.01.2021

Praca na fotografiach z czasów PRL. Sentymentalny konkurs dla osób w wieku 50+

Masz w swoich albumach zdjęcia z pracy sprzed lat i chętnie podzielisz się odrobiną historii? Weź udział w konkursie pod hasłem "Nasza praca w PRL". Jeszcze do 12 stycznia można przesyłać zgłoszenia.

Siechnice: Praca na fotografiach z czasów PRL. Sentymentalny konkurs dla osób w wieku 50+

Organizatorzy konkursu poszukują rozmaitych zdjęć z pracy w czasach PRL – możesz podesłać swoje fotograficzne pamiątki z tego okresu i wziąć udział w internetowej zabawie z nagrodami. Wszystkie nadesłane przez uczestników zdjęcia zostaną przedstawione w wirtualnej galerii po zakończeniu akcji.

Projekt pod hasłem #naszapracawPRL skierowany jest do mieszkańców województw dolnośląskiego i opolskiego, warunkiem uczestnictwa jest także wiek min. 50 lat.

Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić formularz online, przesyłając w nim do 3 zdjęć w formie elektronicznej z krótkim opisem na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod-zgloszenie.

Na laureatów konkursu czekają nagrody: kurs komputerowy, telefony komórkowe, książki i gadżety.

Gorąco zachęcamy do poszukania ciekawych zdjęć wśród pamiątek i uczestnictwa w tym sentymentalnym konkursie. W razie jakichkolwiek kłopotów z formularzem, możesz skorzystać z pomocy bliskich – zgłoszenia może dokonać za Ciebie inna osoba.

Organizatorem konkursu jest portal www.aplikuj.pl. Więcej informacji i regulamin znajdziesz na stronie konkursu.

Miło nam poinformować, że Portal Mieszkańców Siechnic jest Patronem Medialnym konkursu.

  • Więcej
  • w kategorii inne