Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 23-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
28.01.2021

Konkurs Nasza Praca w PRL. Zobacz historyczne zdjęcia uczestników

Zakończył się konkurs na najciekawsze zdjęcia z pracy w okresie Polski Ludowej pod nazwą "Nasza Praca w PRL". Mieszkańcy woj. dolnośląskiego i opolskiego cały listopad i grudzień przysyłali swoje fotograficzne pamiątki, z których stworzono sentymentalną galerię online.

Siechnice: Konkurs Nasza Praca w PRL. Zobacz historyczne zdjęcia uczestników

Choć kiedyś nie tak łatwo było o fotografię jak dzisiaj, mieszkańcy regionu stanęli na wysokości zadania. W zgłoszeniach do konkursu napłynęło blisko 50 zdjęć ukazujących dawne realia w codzienności zawodowej. Choć łatwo nie było, jest co wspominać!

Kto najbardziej zachwycił jury? Główną nagrodę otrzymała Pani Danuta z Wałbrzycha za fotografię podczas rozmowy przez aparat telefoniczny w pracy dla Ośrodka Sportu i Rekreacji. Składamy serdeczne gratulacje zwyciężczyni i pozostałym laureatom! Pełną listę nagrodzonych można znaleźć na stronie konkursu.

Udostępniono również galerię ze wszystkimi nadesłanymi fotografiami. Zapraszamy do krótkiej podróży do przeszłości dzięki tym wspaniałym pamiątkom: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod-galeria.

Miło nam poinformować, że Portal Mieszkańców Siechnic był Patronem Medialnym konkursu.

  • Więcej
  • w kategorii inne