Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 13-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
27.01.2024

Potyczki małżeńskie. Spektakl teatralny w Siechnicach

Komediowa opowieść o związkach, kobietach i mężczyznach. Spektakl o miłości, przyjaźni, zazdrości i życiu, który daje możliwość oderwania się od szarej rzeczywistości i spędzenia miło czasu. "Potyczki małżeńskie" już w lutym w Klubie Relaks w Siechnicach. Bilety dostępne w klubie i on-line.

Siechnice: Potyczki małżeńskie. Spektakl teatralny w Siechnicach

Zbyszkowi i Iwonie wydaje się, że ich małżeństwo trwa już z 1000 lat. Codziennie ta sama twarz, zarówno w łóżku jak i w lustrze. Każdego dnia to samo do jedzenia, do ubrania, do powiedzenia. Nic nowego w gestach, słowach, mimice ani w telewizji. Rutyna, proza życia, szara rzeczywistość, nuda, straszna nuda. Nie to co Rysiek, który po trudnym, acz wyczekiwanym rozwodzie, nagle odżywa - z brzydkiej obślizgłej glizdy w pięknego, wnoszącego się na wyżyny, motyla, świergoczącego jak ptaszek o poranku, tryskającego jak wulkan. Zbyszek i Iwona mieli tak w poprzednim życiu. Czy uda im się to sobie przypomnieć? Jak potoczy się nowe życie Ryśka? Czy po-małżeńska reinkarnacja ma sens?
- Opis Organizatora

W obsadzie: Dorota Garbicz-Stodolna, Wojciech Meres, Sonia Śpiewak-Meres oraz Maciej Zeman. Scenariusz i reżyseria przedstawienia: Sonia Śpiewak-Meres oraz Wojciech Meres.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 17 lutego 2024 roku o godz. 18:00 w Klubie Relaks w Siechnicach przy ul. Fabrycznej 15.

Bilety w cenie 20 zł (senior) i 35 zł (normalny) dostępne są w klubie oraz online. Przedstawienie dla widzów od 16-go roku życia.