Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 22-05-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
31.12.2023

Jesteś Cudem. Zaproszenie na warsztaty dobrostanu dla kobiet

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza wszystkie panie, niezależnie od wieku, na wyjątkowe warsztaty dobrostanu. Są to spotkania dedykowane kobietom, które chcą zadbać o swoje ciało i umysł, wzmocnić poczucie własnej wartości oraz nauczyć się efektywnych metod radzenia sobie ze stresem. Czas noworocznych postanowień to doskonała okazja do skorzystania z propozycji CK w Siechnicach.

Siechnice: Jesteś Cudem. Zaproszenie na warsztaty dobrostanu dla kobiet

Warsztaty prowadzone będą przez Elizę Wiśniewską, edukatorkę dobrostanu, arteterapeutkę i praktyka choreoterapii, odkryją przed uczestniczkami nowe sposoby na osiągnięcie wewnętrznej harmonii.

Arteterapia – to terapia przez sztukę.
Choreoterapia – to terapia tańcem i ruchem.

Warsztaty są otwarte dla seniorek oraz kobiet w każdym wieku poszukujących inspiracji do osobistego rozwoju.

Spotkania będą się odbywały w Klubie Relaks, przy ulicy Fabrycznej 15. Dodatkowe informacje można uzyskać, dzwoniąc pod numer: 881 921 619.

Pierwsze spotkanie odbędzie się wtorek, 9 stycznia 2024 roku, od godziny 10:00 do 12:00. Wstęp na warsztaty jest wolny, wymagane są jedynie zapisy w klubie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach, szczególnie teraz, gdy nowy rok otwiera przed nami swoje drzwi. To idealny czas na wprowadzenie zmian, na nowe początki i postanowienia, które mogą odmienić nasze życie. Początek roku to moment, gdy możemy zadbać o siebie bardziej świadomie, wyznaczyć nowe cele i pracować nad ich realizacją w przyjaznej, wspierającej atmosferze. Niech te warsztaty staną się pierwszym krokiem na ścieżce do głębokiego dobrostanu, który przyniesie radość i zadowolenie z każdego przeżytego dnia.

Poniżej plakat promujący warsztaty: