Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 21-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
29.10.2023

Policja zatrzymała włamywaczy. Czy rozpoznajesz skradzione przedmioty?

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Siechnicach, Wydziału Kryminalnego oraz Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu połączyli swoje siły, aby rozwiązać zagadkę licznych kradzieży i włamań na terenie Dolnego Śląska, a możliwe że w całym kraju. Dzięki analizie wydarzeń i pracy operacyjnej zatrzymanych zostało dwóch podejrzanych. Policja publikuje zdjęcia skradzionych przedmiotów - poszkodowani mogą zgłosić się w celu potwierdzenia własności i pomocy w śledztwie.

Siechnice: Policja zatrzymała włamywaczy. Czy rozpoznajesz skradzione przedmioty?

Mężczyźni w wieku 33 i 52 lat, którzy są podejrzani o kradzieże z włamaniami zostali aresztowani na trzy miesiące. Udowodniono im 12 przestępstw kradzieży z włamaniem, ale Policja podejrzewa, że może ich być znacznie więcej - i to nie tylko na terenie powiatu wrocławskiego i Dolnego Śląska.

Podczas działań policjantów zabezpieczono dużą liczbę odzyskanych przedmiotów - takich jak biżuteria, elektronika, odzież czy kosmetyki.

Policja publikuje zdjęcia skradzionych przedmiotów i apeluje:

Wszystkie osoby, które rozpoznały na zdjęciach przedmioty, które mogą być ich własnością, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Siechnicach pod nr tel. 47 87 168 62 bądź z najbliższą jednostką policji. Wiadomości kierować też można na adres mailowy: [email protected].

Zatrzymanym Gruzinom może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

  • Więcej
  • w kategorii inne