Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 18-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
13.12.2023

Pogoda na Weekend w Siechnicach (15-17 grudnia)

Ogólnie, weekend w Siechnicach zapowiada się jako chłodny i pochmurny, z niewielkimi opadami deszczu i umiarkowanym wiatrem. Mieszkańcy powinni przygotować się na chłodniejsze warunki, szczególnie w godzinach porannych i wieczornych.

Siechnice: Pogoda na Weekend w Siechnicach (15-17 grudnia)

Piątek, 15 grudnia 2023

Piątek w Siechnicach rozpocznie się od chłodnego poranka z temperaturą około 0°C, która może odczuwać się jako jeszcze niższa z powodu wiatru. W ciągu dnia temperatura wzrośnie nieznacznie do 3°C, utrzymując się na tym poziomie do wieczora. Oczekuje się pochmurnego nieba przez większość dnia, z możliwością przelotnych opadów deszczu w godzinach popołudniowych. Wiatr będzie umiarkowany, w północno-zachodnim kierunku.

Sobota, 16 grudnia 2023

Sobota przyniesie podobne warunki, z temperaturą oscylującą wokół 3°C w ciągu dnia. Oczekuje się lekkiego wzrostu temperatury do 5°C, z możliwością przelotnych opadów deszczu. Niebo będzie pochmurne, a warunki wietrzne utrzymają się na podobnym poziomie jak w piątek.

Niedziela, 17 grudnia 2023

Niedziela będzie nieco cieplejsza, z maksymalną temperaturą w ciągu dnia około 7°C. Oczekuje się przelotnych opadów deszczu, przy zachmurzeniu na poziomie około 95%. Wiatr będzie nieco silniejszy niż w poprzednich dniach, osiągając prędkości do 18 km/h.
 

Zapraszamy do działu Pogoda w Siechnicach oraz Smog w Siechnicach - czujniki smogu na żywo.

  • Więcej
  • w kategorii inne