Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 28-05-2020
Termy Jakuba w Oławie
16.04.2018

Podwórka Talentów Nivea – zgłaszanie lokalizacji

Do końca kwietnia można zgłaszać propozycje lokalizacji placów zabaw w konkursie Podwórka Talentów Nivea. Miejsce może zgłosić każdy, rejestrując je na stronie akcji. Do zgłoszenia można dołączyć film lub prezentację promujące lokalizację, zwiększając tym samym szansę na zwycięstwo. Czy w naszej gminie powstanie kolejna atrakcja dla dzieci? Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

Siechnice: Podwórka Talentów Nivea – zgłaszanie lokalizacji

Już od 17 lat firma Nivea organizuje akcje, w ramach których zachęca do wspólnego spędzania czasu i rodzinnej zabawy.  W sumie wybudowanych zostało 100 placów zabaw, 80 podwórek Nivea, 20 podwórek talentów oraz powstało 100 szkółek piłkarskich. Tegoroczny konkurs to kolejne 20 Podwórek Talentów w całej Polsce.

Harmonogram konkursu Podwórka Talentów Nivea, edycja 2018:

  • 1 marca do 30 kwietnia 2018 r. – zgłaszanie lokalizacji na stronie https://podworko.nivea.pl, opcjonalnie dołączenie filmu lub prezentacji zdjęcia
  • 4 do 10 maja  2018 r. – jury wybiera 5 najlepszych prac i przyznaje im Podwórka
  • 11 maja do 21 czerwca – głosowanie internautów w kategoriach (po 5 zwycięzców z każdej):
    • lokalizacja w miejscowości poniżej 20 tys mieszkańców,
    • lokalizacja w miejscowości od 20 do 60 tys mieszkańców,
    • lokalizacja w miejscowości powyżej 60 tys mieszkańców.

Nagrodą w konkursie jest budowa we wskazanej lokalizacji Podwórek Talentów Nivea. Każdy z placów zabaw składa się z trzech stref: sportowej, naukowej i artystycznej. W części sportowej dzieci mogą dbać o swoją kondycję fizyczną – atrakcjami są tutaj m. in. kubik wspinaczka, huśtawka bocianie gniazdo, gra twister. Strefa naukowa rozwija wyobraźnię i stara się zaciekawić tematami z różnych dziedzin, w czym z pewnością pomogą m. in. planetarium i zegar słoneczny. Mini teatrzyk i tablice z bębnami w części artystycznej pomogą odkryć talenty sceniczne i muzyczne naszych pociech.

Zobacz też:

Wczytuję komentarze...