Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 15-10-2019
Termy Jakuba w Oławie
23.05.2018

Piknik Rodzinny w Świętej Katarzynie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach zachęca do udziału w profilaktycznym pikniku rodzinnym w Świętej Katarzynie. W programie m.in. zabawy rodzinne, bezpłatne atrakcje oraz ciepły poczęstunek.

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 maja 2018 roku w godzinach 12:00 - 16:00 w parku przy Szkole Podstawowej w Świętej Katarzynie (ul. Główna 94).

Piknik ma na celu integrację rodzin poprzez wspólne spędzanie wolnego czasu, a przygotowywany jest w ramach partnerstwa lokalnego przez wszystkie instytucje i podmioty działające na rzecz rodzin na terenie Siechnic. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne dla uczestników.

Wydarzenie objął patronatem Burmistrz Siechnic – Milan Usak. Organizatorem jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach (kontakt: tel. (71) 311 39 68).

Partnerzy akcji: Szkoła Podstawowa nr 2 w Siechnicach - oddział w Świętej Katarzynie, Przedszkole Publiczne w Świętej Katarzynie, Straż Miejska, Policja, Związek OSP, Polski Związek Wędkarski okręg wrocławski, Karczma Katarzyna, Rodzinna Piekarnia Roman Wichowski, Liberty, Stowarzyszenie Koliber.

Już 9 czerwca 2018 roku (sobota) piknik odbędzie się również w Siechnicach. Zachęcamy do obejrzenia jak bawiliśmy się podczas pikniku rok temu.

Wczytuję komentarze...