Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-10-2019
Termy Jakuba w Oławie
15.03.2018

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Tymka

Błagam o pomoc, bo zostało nam kilkanaście dni - tylko tyle, by dać mu szansę, by uratować nie tylko jego oczko, ale też zdrowie i życie! Inaczej będzie tylko ciemność - mówi mama ma 2 letniego Tymka, chorego na złośliwy nowotwór. Miejski Klub Sportowy Siechnice organizuje charytatywny turniej, podczas którego będziemy mogli wesprzeć chłopca w walce o zdrowie. Zobacz jak jeszcze możesz pomóc.

Siechnice: Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Tymka
fot. źródło: siepomaga.pl

Siatkówczak, złośliwy nowotwór oka zdiagnozowano u Tymka w grudniu 2017 roku. Okazało się, że guz nacieka również na mięśnie wokół oka. Lekarze w Polsce są bezradni, mówią już tylko o amputacji. Memorial Sloan Kettering Cancer Center w USA, klinika specjalizująca się w leczeniu tego typu raka dała nadzieję na wyleczenie chłopca. Dr Abramson – światowej sławy okulista, od wielu lat leczy dzieci z siatkówczakiem, dzięki któremu wiele z nich wciąż widzi świat – zakwalifikował Tymka do terapii. Ruszyła zbiórka pieniędzy na kosztowny wyjazd i leczenie w USA.

Charytatywny turniej piłki nożnej odbędzie się w niedzielę, 25 marca 2018 r. w godzinach 14:00 - 19:00 na boisku przy ul. Sportowej w Siechnicach (kompleks boisk przy Hali Sportowej). Wszelkie informacje, zapisy drużyn pod numerem tel. 600 248 167. Cały dochód z imprezy przeznaczony będzie na leczenie Tymka w klinice w USA.

Organizatorzy zapraszają do udziału reprezentacje firm, drużyny osiedlowe, drużyny amatorskie i wszystkich chętnych.

Pomóc możemy również na stronie https://www.siepomaga.pl/dla-tymka przelewając dowolną kwotę. Tam znajdziemy też więcej informacji na temat leczenia Tymka.

Wczytuję komentarze...