Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
20.12.2020

Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim [aktualizacja]

Serdecznie zapraszamy do udziału w amatorskich zawodach narciarskich – Otwartych Mistrzostwach Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim. Zawody odbędą się w sobotę 23 stycznia 2021 roku na Stoku Narciarskim „Dzikowiec” k/ Boguszowa-Gorce. Celem zawodów jest popularyzacja narciarstwa alpejskiego, integracja środowiska oraz upowszechnianie aktywnego wypoczynku.

Siechnice: Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim [aktualizacja]

Aktualizacja: W związku z nowymi obostrzeniami wynikającymi z trwającej pandemii koronawirusa zawody zostały przełożone na 27 lutego 2021 roku.

---

W tym roku zawody zostaną przeprowadzone z zachowaniem wszelkiej ostrożności i obowiązujących zasad, wynikających z sytuacji epidemicznej.

Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek i umiejętności sportowe. Najważniejsza jest dobra zabawa i odrobina rywalizacji sportowej. Szczególnie gorąco liczymy na udział dzieci i młodzieży. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsza trójka w każdej kategorii wiekowej zostanie nagrodzona pucharami. Główny puchar otrzyma najszybsza kobieta i najszybszy mężczyzna zawodów.

Planowany start zawodów to godzina 10:00. Szczegółowe dane o zawodach wraz z regulaminem i trybem rejestracji znajdują się stronie internetowej Organizatora - Klubu Narciarskiego "Ski Racing Club Biestrzyków".

Miło nam poinformować, że Portal Mieszkańców Siechnic został patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz też: Pamiętaj o ćwiczeniach w dobie pandemii. Zdrowie zaczyna się od aktywności fizycznej

  • Więcej
  • w kategorii sport