Wygenerowano: 29-03-2024
Termy Jakuba w Oławie
20.09.2020

Młodziczki KKS Siechnice z tytułem Wicemistrza Dolnego Śląska

W ubiegłą niedzielę, 13 września 2020 roku o godzinie 13:00 w hali WKK we Wrocławiu odbył się ostatni mecz finałów rozgrywek U13 kobiet sezonu 2019/2020. W bezpośrednim starciu o miano najlepszej drużyny Dolnego Śląska starły się dwa najlepsze zespoły minionych rozgrywek – KKS Siechnice i Ślęza Wrocław.

Siechnice: Młodziczki KKS Siechnice z tytułem Wicemistrza Dolnego Śląska

Dzięki dobrej obronie zespół z Siechnic od początku narzucił przeciwnikowi swój styl gry i wyszedł na 5 punktowe prowadzenie. Niestety do połowy trzeciej kwarty aż cztery zawodniczki KKSu musiały opuścić boisko z uwagi na przekroczony limit przewinień. Od tego momentu drużyna zmuszona była grać dziewczynami rok młodszymi, co starsze przeciwniczki z Wrocławia skrzętnie wykorzystały systematycznie powiększając przewagę. Końcowy wynik spotkania to 58:83.

Serdecznie gratulujemy młodziczkom KKS Siechnice tytułu Wicemistrza Dolnego Śląska! To wielki sukces, który jest najlepszym zwieńczeniem trudów, pracy i walki w całym minionym sezonie.