Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
8.01.2019

Nowa lokalizacja poczty w Siechnicach. Zmiany godzin otwarcia

Urząd Pocztowy w Siechnicach zmienia lokalizację. Klienci obsługiwani będą w większej, bardziej komfortowej sali. W okresie przeprowadzki zmianie ulegną godziny otwarcia. Znamy też plany Poczty Polskiej odnośnie placówki w Świętej Katarzynie.

Siechnice: Nowa lokalizacja poczty w Siechnicach. Zmiany godzin otwarcia

Siechnicka placówka poczty zostanie przeniesiona do nowego lokalu przy ul. Jana Pawła II 20. Zmiana lokalizacji nastąpi w najbliższy poniedziałek, 14 stycznia 2019 roku.

Urząd Pocztowy będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 19:00 oraz w soboty od 8:00 do 13:00. Nowa lokalizacja ma dysponować większą i bardziej komfortową salą obsługi z dodatkowym stanowiskiem, które ma być uruchamiane doraźnie, w miarę zapotrzebowania. Dostosowana będzie również do obsługi osób niepełnosprawnych.

W związku z przenosinami ulegną zmianie godziny otwarcia obecnej placówki w dniach 10 - 12 stycznia (czwartek - sobota). Będzie ona czynna według harmonogramu:

  • 10 stycznia (czwartek) w godz. 8:00 - 20:00,
  • 11 stycznia (piątek) w godz. 8:00 - 14:00,
  • 12 stycznia (sobota) - zamknięte.

Otwarcie poczty w dniu 14 stycznia (poniedziałek) zaplanowano na godz. 13:00.

Według przekazanych nam informacji Poczta Polska nie planuje zmian organizacyjnych dotyczących placówek w Świętej Katarzynie i Siechnicach odnośnie głównej siedziby poczty w naszej gminie. Urząd Pocztowy w Świętej Katarzynie ma dysponować odpowiednią powierzchnią zapewniającą właściwe warunki pracy listonoszy oraz opracowania korespondencji do doręczenia. Dodatkowo w ciągu dwóch ostatnich lat wzrosła liczba listonoszy obsługujących rejony doręczeń placówki w Siechnicach, a w 2018 r. została zwiększona obsługa placówki.