Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 05-04-2020
Termy Jakuba w Oławie
15.01.2019

Komunikat prasowy Poczty Polskiej

14 stycznia Urząd Pocztowy w Siechnicach przeniesiony został z Ratusza do lokalu przy ul. Jana Pawła II 20. Zamieszczamy informację prasową Poczty Polskiej.

Siechnice: Komunikat prasowy Poczty Polskiej

Szanowni Państwo,

urząd Poczty Polskiej w Siechnicach od 14 stycznia br. dostępny jest dla klientów w nowej lokalizacji – przy ul. Jana Pawła II 20, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00, a w soboty od 8:00 do 13:00.

W placówce dostępne są wszystkie usługi pocztowe, finansowe i ubezpieczeniowe Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej. Klienci mogą tu wysłać list lub paczkę, opłacić rachunki, zrealizować przekaz pieniężny zarówno krajowy, jak i zagraniczny, dokonać wpłat na rachunki bankowe. Dodatkowo mogą wykupić ubezpieczenie samochodu, domu lub mieszkania, założyć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy czy zaciągnąć kredyt. W placówce znajduje się strefa handlowa, gdzie dostępne są m.in. opakowania do przesyłek pocztowych, zabawki, gry, upominki, książki oraz prasa.

Placówka w nowej lokalizacji posiada komfortową salę wyposażoną w dwa stałe stanowiska obsługi i jedno doraźne - uruchomiane w miarę zapotrzebowania np. w okresie przedświątecznym, dostosowana jest do obsługi osób niepełnosprawnych.

Komunikat prasowy Poczty Polskiej

Zobacz też: Nowa lokalizacja poczty w Siechnicach

Wczytuję komentarze...