Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 18-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
22.09.2022

KKS Siechnice w drugiej lidze. Inauguracja sezonu

Koszykarze KKSu w najbliższy weekend zainaugurują rozgrywki drugiej ligi mężczyzn we własnej hali. Zachęcamy do kibicowania.

Siechnice: KKS Siechnice w drugiej lidze. Inauguracja sezonu

Mecz odbędzie się w sobotę, 24 września 2022 roku o godz. 14:00 na Hali Sportowej w Siechnicach. Rywalem naszych zawodników będzie BC Swiss Krono Żary.

Siechnicki zespół Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice w najbliższym sezonie rozgrywek 2022/2023 będzie brać udział w znaganiach drugoligowych w grupie D. Zawodnicy w rundzie zasadniczej rozegrają 30 spotkań a rywalami naszej drużyny będą: Basket Club Obra Kościan, BM Stal Ostrów Wielkopolski, Kangoo Basket, KS 27 Katowice, Basket Club Swiss Krono Żary, KS Pogoń Prudnik, KS Sudety Kamienna Góra, Team-Plast Koszykarski Klub Oleśnica, Zetkama Doral Nysa Kłodzko, Sokół Międzychód, Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie, SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra, UKS Gimbasket Wrocław, WKS Śląsk Wrocław - koszykówka, WKK Wrocław.

Trzymamy kciuki za powodzenie w najbliższym meczu jak i w całym sezonie. Zachęcamy do kibicowania naszym zawodnikom i życzymy wielu zwycięstw.

  • Więcej
  • w kategorii sport