Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 21-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
3.02.2023

Zaproszenie na III Otwarte Mistrzostwa Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim

Już po raz trzeci Ski Racing Club Biestrzyków zaprasza do udziału w amatorskich zawodach narciarskich – Otwartych Mistrzostwach Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim. W minionych latach impreza skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych cieszyła się dużym zainteresowaniem. Mistrzostwa to nie tylko rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim okazja do dobrej zabawy i spędzenia czasu aktywnie w miłej atmosferze. Zawody odbędą się na początku marca, trwają zapisy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w amatorskich zawodach narciarskich – III Otwartych Mistrzostwach Gminy Siechnice w Narciarstwie Alpejskim. Zawody odbędą się w niedzielę 05 marca 2023 roku na Stoku Narciarskim "Mieszko – M3" przy Hotelu Zieleniec w Zieleńcu.

Celem zawodów jest popularyzacja narciarstwa alpejskiego, integracja środowiska oraz upowszechnianie aktywnego wypoczynku. Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek i umiejętności sportowe. Najważniejsza jest dobra zabawa i odrobina rywalizacji sportowej. Szczególnie gorąco liczymy na udział dzieci i młodzieży.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsza trójka w każdej kategorii wiekowej zostanie nagrodzona pucharami. Główny puchar otrzyma najszybsza kobieta i najszybszy mężczyzna zawodów.

Planowany start zawodów to godzina 10:00. Szczegółowe dane o zawodach wraz z regulaminem i trybem rejestracji znajdują się z „Regulaminie” na stronie internetowej www.skiracingclub.pl.

W minionych latach impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. W pierwszej edycji udział wzięło 60 zawodników - zapraszamy do oglądnięcia relacji i zdjęć.

Miło nam poinformować, że Portal Mieszkańców Siechnic jest patronem medialnym wydarzenia.

  • Więcej
  • w kategorii sport