Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
21.06.2021

Finał projektu Teatr SIEchNIce. Zaproszenie na spektakl

Klub Tęcza w Świętej Katarzynie zaprasza na teatralne wydarzenie kończące trwający od lutego projekt "Teatr SIEchNIce". Obowiązują bezpłatne wejściówki. Zachęcamy do udziału.

W projekcie bierze udział 20-osobowa grupa młodzieży z naszej gminy. W ramach trwającego od lutego programu uczestnicy podejmowali się różnego rodzaju działań, które miały za zadanie zwiększyć ich kluczowe kompetencje. Wydarzeniem wieńczącym całość będzie ich własne przedstawienie teatralne.

Spektakl "Przebrany / Przegrany", czyli finał projektu "Teatr SIEchNIce" odbędzie się w czwartek, 24 czerwca 2021 roku w Klubie Tęcza w Świętej Katarzynie, przy ul. Głównej 82.

W związku z pandemią koronawirusa i obowiązującymi obostrzeniami (maksymalnie 60 osób na widowni) odbędą się dwa spektakle - o godz. 18:00 i 20:00. Wstęp jest bezpłatny. Obowiązują jednak wejściówki, które można uzyskać w Klubie Relaks w Siechnicach i w Klubie Tęcza w Świętej Katarzynie.

Projekt powstał w ramach programu Równać Szanse realizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży, a jego honorowym patronem jest Burmistrz Siechnic Milan Ušák.