Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
9.06.2021

Operetka dla dzieci w Świętej Katarzynie

Operetka Wrocławska zaprasza całe rodziny do świata operetki. Familijne odkrywanie tego zaczarowanego świata odbędzie się w Klubie Tęcza w Świętej Katarzynie. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązuje jednak limit miejsc.

Siechnice: Operetka dla dzieci w Świętej Katarzynie

Organizator o "Operetce dla dzieci":

Królowa Elżbieta zaprosi wszystkie dzieci do bajkowego królestwa baśni, legend i podań. Odbędziemy podróż po całym świecie spotykając się z operetkowymi postaciami. Podczas spektaklu usłyszymy takie utwory, jak Pieśń o Wilji (o Rusałce), Arię Lalki Olympii, Wielka sława to żart!, Marsz Perski rodem z Bajek tysiąca i jednej nocy, czy Annen Polkę inspirowaną baśnią o Kopciuszku. Na scenie pojawią się wielkie rekwizyty, a nasz Mag wyczaruje śnieg i sprawi, że stolik zacznie fruwać!

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 19 czerwca 2021 o godz. 16:00 w Klubie Tęcza w Świętej Katarzynie. Wystąpią: Liza Wesołowska (sopran), Tomasz Maleszewski (tenor), Damian Domalewski (czarodziej), Elżbieta Szomańska (prowadząca), Balet Teatru Scena Kamienica, Ivan Zhukov (fortepian).

Po spektaklu wszystkie dzieci otrzymają wyklejanki związane ze światem operetki.

Wstęp jest wolny. Obowiązuje limit miejsc - bezpłatne wejściówki można odebrać w Klubie Tęcza w Świętej Katarzynie. Czas trwania spektaklu: 70 min.

Operetka dla dzieci zawita także do Sobótki i Kątów Wrocławskich. Wydarzenia dofinansowane są przez Powiat Wrocławski.