Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
15.07.2021

Spotkania z aktorami polskiego kina. Bończyk, Śleszyńska, Gąsowski w Siechnicach

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza na teatralne spektakle i spotkania z aktorami polskiego kina w rolach głównych. W Siechnicach wystąpią m.in. Olga Bończyk, Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski. Wydarzenia są biletowane.

Siechnice: Spotkania z aktorami polskiego kina. Bończyk, Śleszyńska, Gąsowski w Siechnicach
fot. plakaty - mat. organizatora

Spektakle i spotkania z aktorami organizowane będą w ramach partnerskiej współpracy z Festiwalem Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa. W Centrum Kultury w Siechnicach zobaczymy gwiazdy polskiego kina w dwóch spektaklach teatralnych.

  • w niedzielę, 8 sierpnia o godz. 18:00 - komedię romantyczną "Za rok o tej samej porze" w wykonaniu Olgi Bończyk i Piotra Gąsowskiego,
  • w poniedziałek, 9 sierpnia o godz. 18:00 - niezwykłą i poruszającą historię legendy Hollywood, komediodramat "Judy" z udziałem Hanny Śleszyńskiej, Huberta Podgórskiego / Piotra Tołoczko.

Bilety wstępu na spektakle w cenie 45 zł oraz 30 zł dla seniorów dostępne są online https://ekobilet.pl/siechnice/ oraz stacjonarnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej i w sekretariacie Centrum Kultury w Siechnicach przy ul. Fabrycznej 15.
 

Spektakl "Za rok o tej samej porze" (8.08, godz. 18:00)

Spotykają się przypadkiem i spędzają ze sobą noc. On jest świetnie się zapowiadającym biznesmenem, a jego małżeństwo, nie jest aż tak złe, by chciał z niego zrezygnować. Ona ma męża i dzieci. Koniec romansu? Tworzy się miedzy nimi bliskość, która jednak skłania ich do umówienia się za rok, w tym samym miejscu. Znajomość trwa ponad 20 lat, a my dzięki świetnym kreacjom Olgi Bończyk i Piotra Gąsowskiego przyglądamy się ich bliskiej relacji na przestrzeni czasu.
 

Spektakl "Judy" (9.08, godz. 18:00)

Znajdujemy się sama na sam z aktorką w jej garderobie. Przed nią koncert w Kopenhadze, jak się okaże ostatni, za kilka miesięcy zginie tragiczną śmiercią. Do wyjścia na scenę zostało kilkadziesiąt minut. Słuchamy opowieści o życiu, karierze, miłościach, dzieciach, wzlotach i upadkach, uzależnieniach, o bezwzględności producentów. Mówiąc w skrócie o świecie, w którym liczy się tylko pieniądz i to, czy ten pieniądz jeszcze możesz zarobić.
 

Opis spektakli, plakaty - materiały organizatora