Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 10-07-2020
Termy Jakuba w Oławie
7.03.2019

Dzień Kobiet w OH Kino. Repertuar na 8 - 14 marca

Polska komedia romantyczna "Całe szczęście" to propozycja idealna na najbliższe dni. W piątek, 8 marca w OH Kino na hasło "Dzień Kobiet" promocyjne ceny dla wszystkich Pań. Zobacz pełny repertuar.

Siechnice: Dzień Kobiet w OH Kino. Repertuar na 8 - 14 marca

"Całe szczęście" to film twórców "Listów do M. 3" i "Podatku od miłości". Muzyk z orkiestry symfonicznej, Robert (Piotr Adamczyk) samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski). W jego uporządkowane życie niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska).

Różni ich prawie wszystko - charakter, pomysł na życie, spojrzenie na miłość. Marta najlepiej czuje się w wielkim mieście, uwielbia egzotyczne podróże i sport, jest celebrytką. Robert natomiast jest zaprzeczeniem "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe szczęście"?


Repertuar na dni 8.03 - 14.03.2019:


Zwiastun filmu "Całe szczęście":

Wczytuję komentarze...