Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 10-07-2020
Termy Jakuba w Oławie
16.03.2019

Jarmark Wielkanocny i Warsztaty Świąteczne na Targowisku w Siechnicach

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza do udziału w Jarmarku Wielkanocnym i warsztatach plastycznych. Na siechnickim rynku będziemy mogli nie tylko zaopatrzyć się w domowe wypieki i ekologiczne produkty, ale także pod opieką instruktorów własnoręcznie przygotować wielkanocne pisanki, palmy i dekoracje. Centrum Kultury prosi o kontakt wystawców i lokalnych twórców.

Siechnice: Jarmark Wielkanocny i Warsztaty Świąteczne na Targowisku w Siechnicach

Jarmark Wielkanocny odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia 2019 roku w godzinach 10:00 - 18:00 na Targowisku w Siechnicach na Placu przy Ratuszu. Podczas Jarmarku będziemy mieć okazję spotkać lokalnych artystów, rękodzielników i wytwórców oraz spróbować i kupić pyszne domowe wypieki i ekologiczne produkty (m.in. miody, chleby).

Wstęp jest bezpłatny, a osoby chętne do wystawienia swojej twórczości i produktów Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza do kontaktu (e-mail: [email protected], tel. (71) 311 39 97).
 

Koszt warsztatu to 15 zł (materiały wliczone są w cenę). Bilety na warsztaty są do nabycia w sklepie internetowym lub osobiście w Centrum Kultury w Siechnicach (ul. Fabryczna 15).

Wczytuję komentarze...