Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 05-07-2020
Termy Jakuba w Oławie
10.10.2018

Debata kandydatów na Burmistrza Siechnic

Rada Mieszkańców Siechnic i Rady Osiedli Radwanice, Święta Katarzyna, Żerniki Wrocławskie zapraszają na debatę kandydatów na Burmistrza Siechnic.

Siechnice: Debata kandydatów na Burmistrza Siechnic

Aktualizacja (11.10.2018): Jak podają oficjalne profile kandydatów Andrzeja Dulskiego i Jakuba Kłosińskiego na portalu Facebook nie wezmą oni udziału w planowanej debacie.

Szanowni Państwo,
W związku z informacją o planowanej debacie Kandydatów na Burmistrza Siechnic, której termin został wyznaczony na dzień 14.10.2018 oraz w odpowiedzi na zapytanie, które otrzymałem od Organizatorów oraz na zapytanie od Komitetu Gmina Fair Play dotyczące mojego udziału w debacie z przykrością informuję, że ze względu na zaplanowane wcześniej spotkania z mieszkańcami Gminy nie będę mógł w niej uczestniczyć. Jednocześnie informuję, że udostępniłem organizatorom oficjalny adres Biura PIS, na który kierowane powinny być wszelkie zaproszenia.
Jestem otwarty na propozycje spotkania dogodne terminowo dla wszystkich trzech kandydatów.
Z poważaniem Andrzej Dulski

fb.com/DulskiAndrzej, 10.10.2018 o godz. 17:01

Termin proponowanej debaty w gimnazjum został ustalony bez konsultacji z naszym sztabem, a w tym samym dniu widzimy się w Sulęcinie.
Mamy również zapewnienie sztabu Andrzej Dulski, że z nim również nie konsultowano warunków ani terminu spotkania. Co za tym idzie też nie weźmie w nim udziału, ze względu na wcześniejsze zobowiązania wobec wyborców.

fb.com/j.j.klosinski, 9.10.2018 o godz. 19:40

------

Debata ma się odbyć w niedzielę, 14 października o godzinie 18:00 w auli Szkoły Podstawowej nr 2 w Siechnicach (dawne Gimnazjum). Jak podano w ogłoszeniu udział zaproszonych kandydatów ma być potwierdzony do dnia 10 października. 

Wybrane tematy, które mają zostać poruszone na spotkaniu to:

  1. Prezentacja programów wyborczych.
  2. Jak zabezpieczyć dostawy wody dla mieszkańców Gminy Siechnice?
  3. Przyszłość służby zdrowia na terenie Gminy Siechnice.
  4. Tematy zgłoszone przez mieszkańców w trakcie trwania debaty.

Na stanowisko Burmistrza Siechnic w wyborach samorządowych 2018 r. kandydują: Andrzej Dulski, Jakub Kłosiński oraz Milan Ušák. Więcej o kandydatach pisaliśmy w artykule: Wybory samorządowe 2018. Kandydaci na Burmistrza Siechnic.

Wczytuję komentarze...