Miasto i Gmina Siechnice

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 10-12-2018
9.10.2018

Wybory samorządowe 2018. Kandydaci do Rady Miejskiej

Podczas nadchodzących wyborów samorządowych w Siechnicach wybierać będziemy radnych do Sejmiku Wojewódzkiego, Rady Powiatu, Rady Miejskiej i burmistrza. Prezentujemy listę kandydatów do Rady Miejskiej Siechnic.

Siechnice: Wybory samorządowe 2018. Kandydaci do Rady Miejskiej

Okręg Nr 1 – Siechnice (7 mandatów, 5 497 Wyborców, 25 Kandydatów)        


Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

1. Dulski Andrzej (l. 38, Siechnice)
2. Grzegorczyk Katarzyna Joanna (l. 29, Siechnice)
3. Litwinowicz Piotr Kazimierz (l. 39, Siechnice)
4. Gąsiewicz Agata Monika (l. 37, Siechnice)
5. Wiatrowska Maria Ewa (l. 62, Siechnice)
6. Krzyśków Dariusz (l. 46, Kotowice)
7. Jarosz Rafał (l. 28, Siechnice)

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Fair Play Jakub Janusz Kłosiński:

1. Kropski Łukasz (l. 27, Siechnice)
2. Kłosowska Alina Katarzyna (l. 50, Siechnice)
3. Jastrzębski Tomasz Marcin (l. 37, Siechnice)
4. Witka Jacek (l. 52, Siechnice)
5. Klepajczuk Hałyna (l. 52, Siechnice)
6. Buczkowska Ilona Edyta (l. 49, Siechnice)
7. Roman Miłosz Michał (l. 24, Siechnice)
8. Muszyńska Paulina Anna (l. 24, Siechnice)
9. Barańczyk Ariel Janusz (l. 47, Siechnice)

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Milana Ušáka - Bezpartyjni:

1. Ušák Milan (l. 46, Siechnice)
2. Kasprowicz Roman Józef (l. 61, Siechnice)
3. Nowiński Piotr Paweł (l. 37, Siechnice)
4. Jasiewicz Piotr Paweł (l. 43, Siechnice)
5. Jerkiewicz Anna Elżbieta (l. 69, Siechnice)
6. Jarząbek Barbara (l. 40, Siechnice)
7. Bednarczyk Jarosław (l. 48, Siechnice)
8. Mońca Karolina (l. 34, Siechnice)
9. Machij Miłosława Zuzanna (l. 45, Siechnice)
 

Okręg Nr 2 – Bogusławice, Groblice-Durok, Grodziszów, Kotowice, Łukaszowice, Ozorzyce, Sulęcin-Szostakowice, Sulimów, Święta Katarzyna, Zębice (6 mandatów, 4 366 Wyborców, 21 Kandydatów)


Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

1. Krzyżanowski Arkadiusz Marek (l. 54, Święta Katarzyna)
2. Styczeń Anna (l. 64, Kotowice)
3. Rzewuska Elżbieta Maria (l. 60, Święta Katarzyna)
4. Witka Wiesław (l. 62, Święta Katarzyna)
5. Filipek Grzegorz Wiktor (l. 40, Siechnice)
6. Mazurkiewicz Aleksandra Katarzyna (l. 29, Mokry Dwór)

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Fair Play Jakub Janusz Kłosiński:

1. Schindler Anna Małgorzata (l. 62, Zębice)
2. Nowak-Pokorny Katarzyna Małgorzata (l. 36, Swięta Katarzyna)
3. Prędota Dariusz Waldermar (l. 49, Ozorzyce)
4. Malinowski Tomasz Stanisław (l. 39, Kotowice)
5. Kochaniewski Jarosław Marian (l. 36, Bogusławice)
6. Budziński Mariusz Krzysztof (l. 36, Święta Katarzyna)
7. Dubicka Elżbieta Maria (l. 60, Święta Katarzyna)

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Milana Ušáka - Bezpartyjni:

1. Świech Elżbieta Krystyna (l. 63, Święta Katarzyna)
2. Mokrowska Małgorzata Benedykta (l. 58, Kotowice)
3. Szymczak Andrzej Józef (l. 64, Sulimów)
4. Ziobrowska Danuta (l. 48, Groblice)
5. Kolanko Danuta Elżbieta (l. 57, Święta Katarzyna)
6. Dębowicz Marcin Paweł (l. 37, Zębice)
7. Majewska Marta Irena (l. 39, Zębice)
8. Muszak Gabriel Dominik (l. 25, Święta Katarzyna)
 

Okręg Nr 3 – Biestrzyków-Radomierzyce, Iwiny, Mokry Dwór, Radwanice, Smardzów, Trestno-Blizanowice, Zacharzyce, Żerniki Wrocławskie (8 mandatów, 6 019 Wyborców, 26 Kandydatów)            


Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

1. Juryta Wiesław (l. 65, Radwanice)
2. Wojnar Maciej Władysław (l. 42, Żerniki Wrocławskie)
3. Olczak Jolanta (l. 56, Radwanice)
4. Milewicz Mateusz Jan (l. 24, Zacharzyce)
5. Kulczyk Piotr (l. 50, Żerniki Wrocławskie)
6. Skowron Justyna (l. 43, Iwiny)
7. Zawadzka Monika Katarzyna (l. 47, Radwanice)
8. Goczał Robert Marek (l. 43, Radwanice)

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Fair Play Jakub Janusz Kłosiński:

1. Kłosiński Jakub Janusz (l. 36, Radwanice)
2. Stachowicz Urszula Jadwiga (l. 34, Radwanice)
3. Jakubczyk Bronisław (l. 69, Żerniki Wrocławskie)
4. Besztyga Karolina (l. 36, Żerniki Wrocławskie)
5. Hawryliszyn Krzysztof (l. 26, Radomierzyce)
6. Nowiński Szymon Jerzy (l. 35, Iwiny)
7. Dunin-Skrzydelska Karolina Natalia (l. 35, Żerniki Wrocławskie)
8. Rorat Marcin Marek (l. 37, Mokry Dwór)

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Milana Ušáka - Bezpartyjni:

1. Młyńczak Michał (l. 39, Radwanice)
2. Sulikowska Maria (l. 58, Iwiny)
3. Pietras Mariola Anna (l. 48, Mokry Dwór)
4. Gądziński Piotr Krzysztof (l. 36, Żerniki Wrocławskie)
5. Bobiński Grzegorz Paweł (l. 37, Radwanice)
6. Janicka Anna Bożena (l. 60, Biestrzyków)
7. Sobera Krzysztof (l. 46, Radwanice)
8. Skwara Maciej Tadeusz (l. 39, Radwanice)
9. Kozłowska Anna (l. 59, Żerniki Wrocławskie)
10. Wojciechowska-Gileta Aleksandra (l. 40, Iwiny)
 

Zobacz też:

Wczytuję komentarze...