Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
11.01.2023

Wyzwania dla człowieka wierzącego w obecnych czasach - spotkanie Akademii Małżeństwa i Rodziny w Siechnicach

Akademia Małżeństwa i Rodziny w Siechnicach zaprasza na kolejne spotkanie. Gościem będzie autor książek o Bożym obrazie małżeństwa i doktor teologii pastoralnej Piotr Wołochowicz.

Siechnice: Wyzwania dla człowieka wierzącego w obecnych czasach - spotkanie Akademii Małżeństwa i Rodziny w Siechnicach

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia 2023 r. o godz. 14:30 w siechnickim kościele. Tematem będą: Wyzwania dla człowieka wierzącego w obecnych czasach.

Gościem konferencji będzie Piotr Wołochowicz - doktor teologii pastoralnej (KUL), ojciec trójki dorosłych dzieci, szczęśliwy dziadek oraz współautor (razem z żoną Mariolą († 2016)) kilkunastu książek o Bożym obrazie małżeństwa i rodziny m.in. "Seks po chrześcijańsku. Jak w pełni wykorzystywać Boży dar płciowości", "Złamać szyfr, czyli jak zrozumieć współmałżonka", "Skąd się biorą wierzące dzieci? Jak skutecznie przekazać wiarę swoim dzieciom". W 2020 roku ukazała się książka autora "To nie jest babska sprawa! Co każdy mężczyzna powinien wiedzieć o planowaniu rodziny". Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia książek autora.

W trakcie konferencji Organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi a później zapraszają na kawę i ciasto do salki parafialnej.