Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 13-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Salon BlackBeard - niepowtarzalny koncept fryzjera męskiego we Wrocławiu?

Znalezienie idealnego barbera to nie lada wyzwanie. Często szukacie i nie możecie się zdecydować komu powierzyć swój zarost? Gdzie ostrzyc włosy? Wciąż scrollujecie wyszukiwarkę?

Siechnice: Salon BlackBeard - niepowtarzalny koncept fryzjera męskiego we Wrocławiu?

Nie traćcie czasu na szukanie, we Wrocławiu już od kilku dobrych lat macie okazję do skorzystania z usług wybitnych barberów i mistrzów fryzjerstwa, przy ulicy Tęczowej 57. 

To miejsce niesie za sobą zabytkową przeszłość i niewiarygodną przyszłość, już na pierwszy rzut oka zauważycie przepiękne innowacyjne ( industrialne) wnętrze, królują tam czerń, odcienie brązu, zieleni i oczywiście czerwona cegła, która jest konstrukcją zabytkowej fabryki mieszczącej się w tym budynku przed wojną, co czyni ten lokal tajemniczy, a zarazem bardzo ciepły i przytulny. 

W BlackBeard wszyscy barberzy znają się na swoim fachu, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jakie posiadają w pielęgnacji i strzyżeniu włosów, brody, doprowadzą nie jedną głowę do porządku. W pracy wykorzystują narzędzia i kosmetyki, które są dla nich numerem jeden na rynku, ale również cenią opinie klientów. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, pełny wywiad z fotelowym gościem to pierwsza zasada rozpoczęcia pracy. Oprócz tego możecie zaopatrzyć się u nich w kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy, szampony, odżywki o różnych zastosowaniach czy produkty do dbania o zarost (pomady, olejki, kremy i żele). Wszystko dobrane z myślą o kondycji waszych włosów.

Zobacz również co ma do zaoferowania BlackBeard: https://blackbeard.com.pl/kawiarnia-wroclaw/

Co więcej, o BlackBeard? 

BlackBeard to nie tylko zwykły salon fryzjerstwa męskiego to jedyny salon barberski połączony z salonem najlepszych alkoholi w mieście — nietypowy pomysł, ale na sto procent trafiony. 

Bowiem w tym lokalu oprócz wyjścia z fantastyczną brodą czy fryzurą, możecie wyjść z butelką dobrego rumu, whisky, burbonu, wina lub wódki, jako prezent dla przyjaciela lub Ciebie. Właściciel dokłada wszelkich starań, by klienci mieli dostęp do luksusowych alkoholi, zapełniając półki ciekawymi rocznikami z wielu zakątków świata, tak by goście poczuli się jak na prawdziwym festiwalu alkoholi. Idąc krok na przód autor konceptu BlackBeard jest również twórcą Najbardziej Aromatycznego Festiwalu w Polsce - Rum Love Festiwal, który odbył się już 3 razy we Wrocławiu.

Wszystko w jednym miejscu - lokal idealny! Za dnia miejscem pracy, wieczorem zaś miejscem spotkań biznesowych, towarzyskich, rodzinnych.

Jeśli pracujecie zdalnie i macie już dość swojego home office, w BlackBeard na pewno odnajdziecie nowego ducha pracy przy filiżance kawy bądź szklance kolorowego koktajlu. 

Świetnym pomysłem był ogromny dębowy stół, który przerodził się w strefę degustacji najlepszych marek. Inicjowane wieczory degustacyjne zbierają szerokie grono zwolenników, co więcej możecie zorganizować w tym miejscu również swoją degustację.

Mamy już fryzjera, barbera, ekskluzywne alkohole, degustacje, więc jak wiadomo, w lokalu nie mogło zabraknąć baru, odkryjecie smaki wyśmienitych drinków w oryginalnych wersjach. 

https://blackbeard.com.pl/