Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 14-04-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
1.04.2024

Wybory Samorządowe 2024: Debata kandydatów na Burmistrza Siechnic

W nadchodzących wyborach samorządowych, mieszkańcy Siechnic staną przed ważnym wyborem, który zdecyduje o przyszłości ich gminy na kolejne lata. Istotnym momentem w kampanii wyborczej będzie debata kandydatów na burmistrza, która odbędzie się 2 kwietnia 2024 roku (wtorek po Świętach Wielkanocnych), o godzinie 18:00 w auli Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Księżnej Anny z Przemyślidów 6.

Siechnice: Wybory Samorządowe 2024: Debata kandydatów na Burmistrza Siechnic

Planowane spotkanie to okazja dla wszystkich mieszkańców, aby z pierwszej ręki poznać kandydatów, ich programy wyborcze oraz poglądy na najważniejsze sprawy dotyczące gminy. W trakcie debaty, kandydaci będą mieli możliwość przedstawienia swoich wizji rozwoju Siechnic, a także odpowiedzi na pytania zadawane przez prowadzących i publiczność.

Organizacja debaty to wynik porozumienia między wszystkimi komitetami wyborczymi. Dla tych, którzy nie będą mogli być obecni osobiście, sztaby kandydatów zapowiadają także transmisję online w mediach społecznościowych.

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem, w którym zadaliśmy pytania kandydatom na Burmistrza Siechnic: Zapytaliśmy kandydatów na Burmistrza o wizję gminy Siechnice. Zobacz odpowiedzi.