Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
27.07.2021

Spotkania z aktorami polskiego kina - Zbigniewem Zamachowskim i Janem Nowickim [aktualizacja]

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza na spotkania z aktorami polskiego kina - Zbigniewem Zamachowskim oraz Janem Nowickim. Wszystko to w ramach partnerskiej współpracy z Festiwalem Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa. Zobacz szczegóły.

Siechnice: Spotkania z aktorami polskiego kina - Zbigniewem Zamachowskim i Janem Nowickim [aktualizacja]

Aktualizacja (29.07): Wstęp na spotkanie ze Zbigniewem Zamachowskim jest bezpłatny.

---

O drodze życiowej i zawodowej - Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski - aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, wykładowca piosenki aktorskiej w warszawskiej Akademii Teatralnej, lektor, kompozytor muzyki i autor tekstów piosenek, Członek Rady Fundacji Centrum Twórczości Narodowej i redakcji muzycznej w Radiu Nowy Świat. Widzowie kojarzą go jako Wołodyjowskiego z "Ogniem i mieczem", Jaskra z "Wiedźmina" oraz jako kultowego Shreka.

O swojej drodze życiowej i zawodowej będzie rozmawiać z organizatorem Festiwalu Aktorstwa Filmowego, Stanisławem Dzierniejko. Spotkanie z aktorem odbędzie się w niedzielę, 8 sierpnia 2021 roku w Świętej Katarzynie przy ul. Głównej 82 o godz. 15:00. Obowiązują bilety w cenie 10 zł (normalny) oraz 7 zł (dla seniorów) Wstęp jest bezpłatny.

Pół godziny wcześniej, o 14:30 niepowtarzalna okazja dla dzieci. Na żywo będzie można usłyszeć Shreka, którego dubbingował aktor. Wstęp płatny jedynie za dziecko w kwocie 5 zł - bilety dostępne również w placówkach CK i online.

Spotkanie z Janem Nowickim

Podczas festiwalu w siechnickiej Bibliotece odbędzie się także spotkanie z Janem Nowickim - polskim aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym, reżyserem teatralnym, pedagogiem, felietonistą, pisarzem i poetą. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 9 sierpnia 2021 roku o godz. 17:00 w siechnickiej Bibliotece przy ul. Fabrycznej 15. Wstęp wolny.

Znani aktorzy w Siechnicach - pozostałe wydarzenia

Przypomnijmy, że w ramach FAF w Siechnicach podczas dwóch spektakli teatralnych zobaczymy aktorów polskiego kina m.in. Olgę Bończyk, Hannę Śleszyńską czy też Piotra Gąsowskiego w spektaklach "Za rok o tej samej porze" oraz "Judy". Więcej o wydarzeniu pisaliśmy na naszym portalu w artykule "Spotkania z aktorami polskiego kina. Bończyk, Śleszyńska, Gąsowski w Siechnicach". Zobacz szczegóły i informacje o biletach.