Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
22.08.2021

Zaproszenie na plenerowe warsztaty makramowe [aktualizacja]

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza na plenerowe warsztaty makramowe. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli samodzielnie wykonać kwietnik lub dowolną makramę. Obowiązują bilety.

Siechnice: Zaproszenie na plenerowe warsztaty makramowe [aktualizacja]

Aktualizacja (23.08): Ze względu na przewidywane złe warunki pogodowe wydarzenie odbędzie się w Klubie Relaks (Siechnice, ul. Fabryczna 15), a nie jak pierwotnie planowano - na terenach rekreacyjnych.

---

Makrama to sztuka wiązania sznurków, bez użycia dodatkowych narzędzi - igieł, drutów czy też szydełka. Za jej pomocą można stworzyć wiele przedmiotów m.in. kwietniki, naszyjniki, torebki czy plecaki.

Warsztaty makramowe odbędą się w piątek, 27 sierpnia 2021 r. w godz. 17:00 - 20:00 na terenie rekreacyjnym przy Hali Sportowej w Siechnicach w klubie Relaks (Siechnice, ul. Fabryczna 15). Poprowadzi je Monika Smolak. W tym samym czasie odbędzie się koncert piosenek z dawnych lat "Ze Starej Płyty" w wykonaniu Anny Szul z zespołem.

Warsztaty są biletowane - wejściówki dostępne są w Klubie Relaks (przy ul. Fabrycznej 15 w Siechnicach) i online w cenie 100 zł od osoby.

Zobacz też: Dekoracje i dodatki makramowe od @MakramoweLov w serwisie projektprezent.pl