Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 27-10-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
26.05.2020

Koncert zespołu Tomasza Karolaka przeniesiony na jesień

Centrum Kultury w Siechnicach podjęło decyzję o przełożeniu koncertu zespołu Tomasza Karolaka "Pączki w Tłuszczu" na jesień. Dokładna data wydarzenia zostanie ustalona, jak najszybciej będzie to możliwe.

Siechnice: Koncert zespołu Tomasza Karolaka przeniesiony na jesień
fot. www.facebook.com/PaczkiWTluszczu

Pierwotnie koncert miał się odbyć 22 marca 2020 roku. Jednak w związku z pandemią koronawirusa Centrum Kultury w Siechnicach ustaliło nowy termin wydarzenia na niedzielę, 7 czerwca 2020 roku. Jak poinformował właśnie organizator mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestników koncert przełożony został na jesień. Konkretny jego termin zostanie ustalony, gdy tylko to będzie możliwe. Miejsce i forma wydarzenia mają pozostać niezmienne - Centrum Kultury w Siechnicach, przy ul. Fabrycznej 15.

Jak informuje Centrum Kultury bilety, które zostały wcześniej zakupione nie tracą swojej ważności i będą obowiązywać w nowym terminie. Jednak w przypadku chęci zwrotu biletów Centrum Kultury prosi o ich odesłanie lub dostarczenie wraz z paragonem i pisemną prośbą o zwrot. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie Organizatora.

Zespół "Pączki w Tłuszczu" tworzą Tomasz Karolak (wokal, popularny aktor, muzyk, showman) oraz Bartek Miecznikowski (gitara, drugi wokal, komponowanie utworów). Jeden z ich najbardziej rozpoznawalnych utworów - "Tylko bądź" to pop-rockowy kawałek o miłości z tekstem Pawła Kukiza. Piosenka była ozdobą walentynkowego odcinka serialu "Rodzinka.pl".

Wczytuję komentarze...