Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
9.03.2021

Praca w Siechnicach. Zobacz nowe oferty pracy w Siechnicach i okolicy

Jesteś osobą bezrobotną? A może chcesz zmienić dotychczasową pracę? Przeglądanie portali z ofertami spędza Ci sen z powiek? Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie listę propozycji zatrudnienia w Siechnicach i okolicy.

Siechnice: Praca w Siechnicach. Zobacz nowe oferty pracy w Siechnicach i okolicy

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Avenir Medical Poland

Urząd Miejski w Siechnicach

METAL-KŁOS

FORMCOLOR

PETER LACKE POLSKA

Kancelaria Prawna Hyperion Gałek

Zakład Usług Remontowych i Produkcyjnych „ZURIP” S.A.

Work & People Sp. z o.o.

LT PRECISION POLAND Sp. z o.o.

HEA Sp. z o.o.

Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. HPCE

Sped Malaga Edward Malaga Renata Sp.J.

SELENA FM S.A.

DOBROBYT SPÓŁKA CYWILNA

Jak napisać dobre CV - kilka rad

Często od pierwszego wrażenia zależy bardzo wiele - nie tylko w życiu osobistym, ale również zawodowym. O tym, jak będziemy postrzegani może przesądzić to, jak będzie wyglądać nasze CV. Poniżej prezentujemy kilka rad.

Dostosuj CV do ogłoszenia - życiorys nie powinien być na siłę przepełniony zbędnymi informacjami. Aplikując na dane stanowisko, należy zostawić tylko wiadomości i etapy kariery mające związek z posadą, o którą się ubiegamy. Odnieś się do wymagań - warto sprawdzić czego dokładnie oczekuje pracodawca i zaznaczyć to w CV.

Odwrócona chronologia. Na samym początku zamieść swoje ostatnie stanowisko. To bardzo ważne, bo rekruterzy muszą szybko dowiedzieć się jak najwięcej i nie mają ochoty brnąć przez zbędne informacje i czytać o tym, co robiliśmy wiele lat temu.

Podawaj tylko rzetelne informacje, bądź uczciwy - wiadomości podawane w CV mogą łatwo zostać zweryfikowane, wtedy może nam przepaść dobra oferta pracy. Zdarza się, że rekruter dzwoni do poprzedniego pracodawcy aby potwierdzić wybrane informacje.

Jednolita forma - pokaż, że lubisz porządek. Opisy naszych poszczególnych doświadczeń powinny mieć spójną formę (daty, obowiązki). Warto wybrać jedną formę, np. "Praca w..." lub "Pracowałem w...".
 

Oferty pracy pochodzą z serwisu pracuj.pl oraz z Centralnej Bazy Ofert Pracy

  • Więcej
  • w kategorii praca