Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 18-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
5.09.2022

Planszówkowe wydarzenie na rynku w Siechnicach! [aktualizacja]

Klub Gier Planszowych Orbita Gier wraz z Centrum Kultury zapraszają na spotkanie w ramach ogólnopolskiej inicjatywy "Spotkajmy się, pograjmy!". Podczas otwartego wydarzenia na rynku w Siechnicach każdy będzie mógł miło spędzić czas przy grach planszowych, karcianych i plenerowych. W programie również atrakcje z nagrodami.

Siechnice: Planszówkowe wydarzenie na rynku w Siechnicach! [aktualizacja]

Aktualizacja (10.09.2022): W przypadku złych warunków atmosferycznych impreza przeniesiona zostanie do Klubu Relaks w Siechnicach, przy ul. Fabrycznej 15.

---

W drugi weekend września w niemal 40 miejscach w Polsce kluby gier planszowych organizują wydarzenia pod wspólnym hasłem "Spotkajmy się, pograjmy!".

W Siechnicach spotkanie odbędzie się w niedzielę, 11 września. Organizatorzy zapraszają na rynek w godzinach 11:00 - 17:00.

Podczas spotkania będzie można liczyć na pomoc przy doborze gier i wsparcie przy poznawaniu zasad. To wydarzenie dla wszystkich - Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych, zaproście sąsiadów i przyjdźcie spędzić miło czas przy grach planszowych, karcianych i plenerowych. Całkiem możliwe, że odkryjecie dla siebie nowe interesujące hobby - zachęcają Organizatorzy.

Dzięki wsparciu wydawców gier planszowych w programie wydarzenia znajdziemy również atrakcje z nagrodami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Akcja "Spotkajmy się, pograjmy!" jest projektem non-profit, prowadzonym przez pasjonatów. Siechnickie spotkanie organizuje Klub Gier Planszowych Orbita Gier wraz z Centrum Kultury.