Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 23-10-2020
Termy Jakuba w Oławie
22.03.2018

Oferta pracy w Siechnicach: magazynier

Agencja pracy tymczasowej Asistnet Work Group poszukuje dla Centrum Logistycznego 3LP w Siechnicach pracownika - magazyniera z obsługą wózka widłowego.

Siechnice: Oferta pracy w Siechnicach: magazynier
fot. Mat. prasowe TIM/3LP

Stanowisko: magazynier z obsługą wózka widłowego (pracodawca zapewnia uprawnienia na wózki i psychotesty).

Jesteś gotowy do pracy na II zmiany, nie boisz się pracy na magazynie i szukasz stałego zatrudnienia? Aplikuj, na pewno zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne :)

Dlaczego powinieneś aplikować na tę ofertę?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową TYLKO przez 4 miesiące i na 2 umowy - potem przechodzisz na bezpośredni etat u pracodawcy!
  • gwarantowaną podstawę 2700/2900 zł brutto (w zależności od działu),
  • BARDZO atrakcyjne premie (gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady otrzymywania premii - wewnętrzny regulamin dokładnie określa, za co można ją uzyskać!) - nawet 1300 zł miesięcznie!!! - tyle premii co miesiąc widnieje na paskach płacowych naszych pracowników :)
  • ubezpieczenie grupowe,
  • darmowy kurs na wózki widłowe.

Wyślij CV na adres e-mail [email protected] lub zadzwoń pod numer telefonu 601 548 141.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Żmigrodzka 253. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  • Więcej
  • w kategorii praca
Wczytuję komentarze...