Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 23-10-2020
Termy Jakuba w Oławie
13.07.2018

Oferta pracy: magazynier z obsługą wózków widłowych

Zamieszczamy ofertę stałego zatrudnienia na stanowisku magazyniera z obsługą wózków widłowych w Siechnicach. W przypadku braku uprawnień pracodawca bezpłatnie oferuje kurs i wymagane badania. 

Siechnice: Oferta pracy: magazynier z obsługą wózków widłowych

Uwaga! Oferta pracy dla szukających stałego, atrakcyjnego zatrudnienia!

JAK? Stanowisko magazyniera z obsługą wózków widłowych!

NIE MASZ UPRAWNIEŃ? Pracodawca za darmo, bez konsekwencji zafunduje Ci kurs. Badania psychotechniczne również zapewnia pracodawca. Nieźle, co? ;)

GDZIE? Siechnice. Jesteś z Wrocławia? Żaden problem, świetny dojazd do firmy zapewnia komunikacja miejska – dojazdy m.in. Z Dworca Głównego i Galerii Dominikańskiej.

CZEGO WYMAGAMY? Sumienności i chęci do pracy. Wiemy, że każdy zakład jest inny, więc nie mamy oczekiwań typu 10 lat doświadczenia i wszystkie możliwe kursy ;) Wszystkiego Cię nauczymy i wyszkolimy, musisz tylko chcieć!

DLACZEGO POWINIENEŚ APLIKOWAĆ NA TĘ OFERTĘ? Okres próbny to umowa o pracę tymczasową (wszystkie składki opłacone, płatne zwolnienia chorobowe, możliwość ubezpieczenia członków rodziny), zapewniony etat bezpośrednio u pracodawcy po okresie próbnym NIE dłuższym niż 4 miesiące, gwarantowaną podstawę 2700/2900 zł brutto (w zależności od działu) , BARDZO atrakcyjne premie (gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady otrzymywania premii - wewnętrzny regulamin dokładnie określa, za co można ją uzyskać!) - nawet 1300 zł miesięcznie!!! - tyle premii co miesiąc widnieje na paskach płacowych naszych pracowników :).

Wyślij CV i przekonaj się, że warto z nami pracować :)

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

---

UWAGA! PONIŻSZA KLAUZULA MUSI SIĘ ZNALEŹĆ W PAŃSTWA CV, ŻEBYŚMY MOGLI JE UWZGLĘDNIĆ W PROCESIE REKRUTACJI!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego [zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U.2016. Nr 922].

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a);
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest  dobrowolne;
Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

  • Więcej
  • w kategorii praca
Wczytuję komentarze...