Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 20-04-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
4.09.2018

Oferta Pracy: Asystent Działu optyki okularowej

Firma Avenir Medical – właściciel sklepów internetowych www.twojesoczewki.com, www.gafas.pl oraz ogólnopolskich sieci salonów optycznych Twoje Soczewki i GAFAS w związku ze stałym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku Asystent Działu optyki okularowej do pracy w centrali firmy w Siechnicach.

Siechnice: Oferta Pracy: Asystent Działu optyki okularowej
fot. zdjęcie ilustracyjne

Podstawowy zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw do biura oraz rejestracja w systemie wewnętrznym,
  • poprawne kompletownie zamówień,
  • rozdysponowywanie produktów do salonów sprzedaży,
  • prace biurowo-magazynowe.

Oczekujemy:

  • swobodnego poruszania w środowisku MS Office, w tym biegle MS Excel,
  • dokładności, sumienności,
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
  • wykształcenie min. średniego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w centrali dużej rozwijającej się stale firmy,
  • pracę pełną wyzwań w nowoczesnym biurze z dala od korków,
  • możliwość rozwoju osobistego i zdobycia unikalnego doświadczenia,
  • możliwość przystąpienia do programu benefitów sportowo-rekreacyjnych oraz prywatnej bezpłatnej opieki medycznej,
  • rabaty pracownicze na asortyment sklepów,
  • swobodną atmosferę i dużą niezależność.

Jeśli zainteresowała Cię oferta prosimy prześlij CV na adres mailowy [email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez Avenir Medical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

CV nie zawierające Klauzul nie mogą być uwzględnione.

Szczegóły odnośnie przysługujących praw zajdziesz tutaj: http://avenirmed.com/Klazula_informacyjna_dla_kandydatow_do_pracy.pdf

  • Więcej
  • w kategorii praca