Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 19-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
15.06.2024

Nabór do Szkółki MTB MKS Siechnice

Miejski Klub Sportowy Siechnice zaprasza młodzież w wieku 10-18 lat na trening naborowy do szkółki MTB. To wyjątkowa okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z kolarstwem górskim pod okiem doświadczonych instruktorów z fundacji POMBA.

Siechnice: Nabór do Szkółki MTB MKS Siechnice

Trening odbędzie się w środę, 19 czerwca 2024 r. o godzinie 17:00. Miejscem zbiórki jest Pumptrack Siechnice (przy Błękitnej Lagunie, skąd uczestnicy wyjadą na zajęcia do lasu. Całe wydarzenie potrwa 90 minut, a koszt uczestnictwa wynosi 40 zł za osobę. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie roweru górskiego oraz kasku.

Aby się zapisać, należy wypełnić formularz dostępny tutaj, wpłacić 40 zł na klubowy numer konta (szczegóły na końcu formularza) i poczekać na potwierdzenie SMS. W związku z dużym zainteresowaniem decyduje kolejność wpłat.

Regularne zajęcia rozpoczną się zaraz po wakacjach.

Obecnie trwa budowa nowego obiektu sportowego, który obejmuje utworzenie rowerowego parku umiejętności, skateparku oraz pumptracka. Skatepark powstanie w okolicy Stadionu Lekkoatletycznego i Błękitnej Laguny, z dala od bloków mieszkalnych, ale jednocześnie blisko istniejącej infrastruktury, stając się kolejną atrakcją terenów sportowo-rekreacyjnych w Siechnicach.

  • Więcej
  • w kategorii sport