Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 20-04-2024
Termy Jakuba w Oławie
27.06.2022

Dwa zespoły z KKSu Siechnice walczyły o Młodzieżowe Mistrzostwo Polski 3x3. Do walki o tytuł przystąpiły 103 drużyny z całego kraju. 16 z nich awansowało do finałów, które obyły się w Warszawie w dniach 17 - 19 czerwca 2022 roku. Siechnickie zespoły zajęły wysokie miejsca - gratulujemy!

Siechnice: Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w koszykówce - wysokie miejsca zespołów KKS Siechnice

Na tych zawodach KKS Siechnice miał swoją reprezentację w postaci dwóch zespołów w składzie:

• Zuzanna Stolarz, Zofia Słomka, Maria Hotowy i Klaudia Falkowska,
  • Martyna Hatała, Julia Stelmach, Julia Morawska i Emilia Kasprzyk.

Pierwszy zespół zajął bardzo wysokie piąte miejsce, dziewczyny z drugiego zespołu uplasowały się na trzynastej pozycji. To wielki sukces obu drużyn - gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Nasza gmina była najmniejszą, która miała reprezentację na tej imprezie i to podwójną.