Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 19-01-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
25.04.2019

Majówka z Kolejami Dolnośląskimi - nieograniczone przejazdy w długi weekend

Na długi majowy weekend Koleje Dolnośląskie przygotowały specjalną ofertę. Jeden bilet pozwoli nam na podróżowanie przez pięć dni pociągami Kolei Dolnośląskich. Oferta obowiązuje na wszystkich liniach, do pierwszej stacji za granicą: Harrachov, Lichkov, Forst, Görlitz oraz Královec i Meziměstí. Zobacz gdzie możesz dojechać w ramach połączeń KD i poznaj szczegóły promocji.

Siechnice: Majówka z Kolejami Dolnośląskimi - nieograniczone przejazdy w długi weekend

Okolicznościowa oferta nieograniczonych podróży będzie obowiązywać od wtorku (30.04), godz. 18 do poniedziałku (06.05), godz. 6:00. Bilet na dowolną liczbę przejazdów Kolejami Dolnośląskimi w tych dniach kosztować będzie 35 zł. Oferta na majówkę jest rozszerzeniem promocji "Weekend z KD", dzięki której za tą samą cenę możemy co tydzień (od piątku, godz. 18:00, aż do poniedziałku, godz. 6:00) podróżować bez ograniczeń.

Oferta zachęca do odkrywania atrakcji naszego regionu podczas majówki i nie tylko. Z końcem kwietnia wracają również popularne połączenia pogranicza polsko-czeskiego do Skalnego Miasta w Adršpach (linia D28) oraz Trutnova (linia D26). Pierwsze pociągi Kolei Dolnośląskich wyjadą na doceniane przez turystów trasy w sobotę, 27 kwietnia. Tak jak w poprzednim sezonie, linie D28 i D26 będą kursować przez całe wakacje.

Zobacz też:

Wczytuję komentarze...