Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 19-10-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
20.05.2020

Film Kwarantanna z muzyką mieszkańca Gminy Siechnice na Festiwalu. Zobacz premierę w TV, zagłosuj

Film "Kwarantanna" z muzyką Łukasza Kościelnego to czarno-biały dokument, w którym bohaterowie opowiadają o przemyśleniach w czasie izolacji. Dzieci, młodzież, dorośli wyrażają swoje obawy, mówią o swoich zmartwieniach i planach na przyszłość. Zachęcamy nie tylko do obejrzenia filmu, ale również do oddania głosu - dokument bierze udział w festiwalu "Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny" organizowanego przez TVN Fabuła.

Siechnice: Film Kwarantanna z muzyką mieszkańca Gminy Siechnice na Festiwalu. Zobacz premierę w TV, zagłosuj

W którym roku się urodziłaś? Kim jesteś? Co jest dla Ciebie najważniejsze? Na takie pytania odpowiadają bohaterowie dokumentu. Wypowiedzi nagrywane w czasie izolacji otrzymują jeszcze głębsze znaczenie.

"Kwarantannę" premierowo zobaczyć będziemy mogli w TVN Fabuła w piątek (22 maja) o godzinie 15:10 i w TVN7 (27 maja). Film można obejrzeć już teraz online na kanale player.pl. Dokument dostępny jest również w serwisie YouTube.


“Kwarantanna” na festiwalach filmowych - zagłosuj!

Film został zakwalifikowany do konkursu głównego Quarantine Film Festival w Nowym Jorku oraz walczy o laur publiczności na Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny organizowanym przez TVN Fabuła. Klikając w poniższy link możemy zagłosować na film “Kwarantanna”:

Nagroda publiczności KINO 2020 - Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny.

Głosować można do 25 maja 2020 r.
 

Muzyka Łukasza Kościelnego, mieszkańca Gminy Siechnice

Autorem muzyki do filmu jest Łukasz Kościelny - gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny. Mieszkańcom znany również jako prowadzący warsztaty gry na gitarze i ukulele w Centrum Kultury w Siechnicach.

Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się dużo wcześniej, w wieku 8 lat gdy rozpoczął naukę w szkole muzycznej. Od tego czasu muzyka jest sferą, która wypełnia sporą część mojego życia - przyznaje.

Na co dzień współpracuję z różnymi agencjami, artystami i wytwórniami muzycznymi. Tworzenie muzyki do filmów, gier, dla wokalistów lub animacji daje mi ogromną satysfakcję, tym bardziej, że większość dzieł nie pozostaje w cieniu i jest nagradzana lub wprowadzana do obrotu dla szerszej publiczności. Zawsze staram się, aby każda praca zawierała coś wyjątkowego i była naznaczona oryginalnym podejściem.

Oprócz pracy w studiu muzyk jako gitarzysta jest aktywny przy wielu projektach koncertowych, co wiąże się z częstymi trasami. Obecnie Łukasz Kościelny tworzy pod marką “Sonic Idols” (sonicidols.com).

Wybrane inicjatywy i linki związane z twórczością Łukasza Kościelnego:

Wczytuję komentarze...