Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 01-08-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
18.01.2020

Kolędowanie z Kapelą Góralską Ondraszki w Świętej Katarzynie [aktualizacja]

Klub Tęcza w Świętej Katarzynie zaprasza na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Kapeli Góralskiej Ondraszki. Wydarzenie jest biletowane.

Siechnice: Kolędowanie z Kapelą Góralską Ondraszki w Świętej Katarzynie [aktualizacja]
fot. Kapela Góralska Ondraszki, fot. ondraszki.eu

Aktualizacja (24.01.2020): Z przyczyn niezależnych od organizatora, koncert kapeli nie odbędzie się. Osoby, które chcą dokonać zwrotu biletu, proszone są o kontakt z Centrum Kultury (klub Tęcza w Świętej Katarzynie) lub pod adresem mailowym [email protected].

---

Kapela Góralska "Ondraszki" powstała z potrzeby serca śp. Adama Laszczaka w 1990 roku. Obecnie zespół występuje w składzie Dorota i Gosia (skrzypce), Wojtek (basetla) oraz Damian (altówka). W repertuarze kapeli znajdziemy m.in. tradycyjne utwory regionu Beskidu Śląskiego, Żywieckiego, Podhala i Karpat, piosenki biesiadne, kolędy i pastorałki.

Podczas koncertu usłyszymy poza fantastycznym wykonaniem kolęd i pastorałek opowieści o tradycjach, obyczajach świątecznych i nie tylko na Podhalu. Będzie to piękna kulturowo - obyczajowa podróż!

Koncert odbędzie się w niedzielę, 26 stycznia 2020 roku w Klubie Tęcza w Świętej Katarzynie przy ul. Głównej 82 w godz. 17:00 - 19:00. Wydarzenie jest biletowane. Wejściówki w cenie 35 zł (normalny) oraz 25 zł (senior) dostępne są w Klubie Tęcza oraz w sklepie internetowym online.

Plakat promujący koncert zamieszczamy poniżej:

Wczytuję komentarze...