Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 22-05-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
12.05.2024

Festyn z okazji Dnia Dziecka: Atrakcje na siechnickim rynku

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, Centrum Kultury w Siechnicach przygotowało wyjątkowy festyn - "Festiwal radości, uśmiechu i zabawy". W programie wydarzenia znalazły się liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla całych rodzin. Jeśli pogoda dopisze, uczestnicy będą mieli unikalną okazję wzniesienia się balonem, co z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Siechnice: Festyn z okazji Dnia Dziecka: Atrakcje na siechnickim rynku

Festyn odbędzie się odbędzie się w sobotę, 1 czerwca 2024 roku, na rynku w Siechnicach. Atrakcje zaplanowano na godziny od 14:00 do 18:00.

Podczas wydarzenia na najmłodszych i ich opiekunów czeka wiele ciekawych aktywności, takich jak animacje, kolorowe warkoczyki, tatuaże zmywalne, malowanie twarzy, występy szczudlarzy, warsztaty z psami czy dziecięca wyprzedaż garażowa. Oto szczegółowy program wydarzenia:

W trakcie całego wydarzenia (14:00 - 18:00)

  • Przydasie – Dziecięca wyprzedaż garażowa: Dzieci pod opieką rodziców będą mogły sprzedawać swoje rzeczy. Regulamin udziału i zgłoszenia w wyprzedaży dostępny na stronach Centrum Kultury.
  • Animacje dla dzieci i rodziców z Wujkiem Liskiem: W programie zabawy taneczne, gigantyczne bańki mydlane, balonowe szaleństwa oraz tworzenie balonowych zwierzątek.
  • Spotkania z postaciami z książek i filmów: Możliwość przybicia piątki i zrobienia sobie zdjęcia z różnymi postaciami literackimi i filmowymi.
  • Słodko-słony poczęstunek: Stoisko z watą cukrową oraz popcornem.
  • Możliwość zakupu jedzenia i napojów: Koła gospodyń Iwiny i Bogusławice „Mocno Zakręceni” oferują ciasta, lemoniadę, przekąski, rękodzieło oraz przetwory. Ponadto dostępne będą foodtrucki z frytkami belgijskimi, burgerami, zapiekankami, hot dogami, kurczakiem z rożna i lodami.

14:30 - 17:30

  • Występy szczudlarzy z legnickiego teatru Avatar: Animacje dla dzieci i dorosłych

15:00 - 17:00

  • Warsztaty i animacje z 3 certyfikowanymi psami terapeutycznymi: Zabawy dla dzieci: ruchowe, edukacyjne, emocjonalne i społeczne. Każde dziecko biorące udział w zabawach otrzyma dyplom.

15:00 - 18:00

  • Stoisko z kolorowymi warkoczykami
  • Stoisko z tatuażami zmywalnymi
  • Stoisko do malowania twarzy

Wznoszenie się balonem

Uczestnicy festynu będą mieli możliwość wzniesienia się balonem podczas trwania wydarzenia. Atrakcja dostępna będzie tylko przy sprzyjających warunkach pogodowych.
 

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania Dnia Dziecka w Siechnicach – czeka nas mnóstwo radości i niezapomnianych chwil. Życzymy udanej zabawy i trzymamy kciuki za dobrą pogodę!

Szczegółowe informacje i regulaminy dostępne są na stronach Centrum Kultury w Siechnicach - organizatora wydarzenia.