Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 29-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
25.05.2022

EKS Kolektyw zbiera fundusze na budowę hali w Radwanicach

Radwanicki klub piłkarski EKS Kolektyw zbiera fundusze na budowę boiska ze sztuczną murawą i jego zadaszenia w postaci tzw. balona, czyli hali pneumatycznej. Zobacz, gdzie ma być realizowana inwestycja i jak można pomóc.

Siechnice: EKS Kolektyw zbiera fundusze na budowę hali w Radwanicach
fot. zrzutka.pl / proponowana lokalizacja obiektu

Inwestycja ma przebiegać w dwóch etapach:

  • pierwszy, podstawowy i minimalny - budowa sztucznej murawy piłkarskiej wraz z bramkami,
  • drugi, docelowy i optymalny - przykrycie sztucznej murawy halą pneumatyczną, czyli tzw. balonem.

Budowa ma być realizowana na terenie kompleksu w Radwanicach w miejscu starego kortu tenisowego, który ze względu na zły stan swojej nawierzchni jest nieużytkowany.

Środki jakie są zbierane na ten cel to 100 000 złotych. Pieniądze można wpłacać na zbiórce na portalu zrzutka.pl. Każdy z nas może pomóc, bo każda nawet najmniejsza wpłata przybliża do celu. Jak zapewniają Organizatorzy zbiórki dostęp do obiektu mają mieć nie tylko dzieci z radwanickiego klubu piłkarskiego, ale też młodzież i dorośli z naszej gminy i okolic. W nowym, kameralnym, piłkarskim obiekcie treningowym planowane jest również stworzenie linii dla boiska do siatkówki.

Szczegłowe informacje w klubie pod numerem telefonu 606 914 652 lub mailowo [email protected]

Akademia Piłkarska EKS Kolektyw powstała w 2003 roku z inicjatywy miłośników futbolu z Radwanic i okolic. Założyciele klubu już od pierwszych lat stawiali sobie za cel szkolenie dzieci i młodzieży. Aktualnie, po połączeniu z akademia piłkarską UKP Olimpiakos jesteśmy największym klubem sportowym na terenie Powiatu Wrocławskiego. Mamy zorganizowany pełny system szkolenia dla dzieci już od czwartego roku życia! (za: kolektyw.org)

mat. na podstawie zrzutka.pl

  • Więcej
  • w kategorii sport