Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 17-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
26.02.2024

Dzień Kobiet w Siechnicach. Koncert Stefano Terrazzino

Wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. W sobotę, 9 marca o godzinie 15:00 w Siechnicach wystąpi tancerz, aktor i wokalista – Stefano Terrazzino. Koncert będzie niepowtarzalną okazją do przeżycia niezapomnianych chwil przy dźwiękach największych włoskich przebojów. Koncert odbędzie się w sali sportowej SP2 w Siechnicach, przy ul. Osiedlowej 2.

Siechnice: Dzień Kobiet w Siechnicach. Koncert Stefano Terrazzino
fot. fb.com / Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino to artysta o wielu talentach – włoski tancerz, aktor oraz wokalista, który od 2005 roku mieszka i tworzy w Polsce. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim udziałowi w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie zdobywał podium, w tym cztery razy zwyciężając, partnerując takim gwiazdom jak Kinga Rusin, Agata Kulesza, Aneta Zając i Agnieszka Sienkiewicz.

Terrazzino jest również znany z niestrudzonej pracy w polskich serialach i teatrach, a od 2016 roku wciela się w jedną z głównych ról w spektaklu "Kochanie na kredyt" w reżyserii Olafa Lubaszenko. Jego pasja do muzyki i aktorstwa zaowocowała zwycięstwem w III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Artysta, pragnąc podzielić się swoją miłością do muzyki i włoskiej kultury, regularnie koncertuje w Polsce, prezentując talent wokalny i zbliżając polską publiczność do włoskich korzeni.

Poniżej zamieszczamy plakat Organizatora:

Dzień Kobiet to międzynarodowe święto obchodzone 8 marca każdego roku.