Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 19-10-2019
Termy Jakuba w Oławie
9.10.2019

Wybory 2019: Kandydaci do Sejmu i Senatu - Siechnice

Zamieszczamy listę kandydatów do Sejmu i Senatu, na których będą mogli oddać głos Mieszkańcy Gminy Siechnice. Wybory parlamentarne odbędą się w niedzielę, 13 października 2019 roku.

Siechnice: Wybory 2019: Kandydaci do Sejmu i Senatu - Siechnice

Kandydaci do Sejmu

Mieszkańcy gminy Siechnice na kandydatów do Sejmu głosować będą w ramach okręgu nr 3. Liczba mandatów: 14.

Lista nr 1: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Protasiewicz Jacek, parlamentarzysta, Radomierzyce
  2. Zegan Maciej Adam, strażnik miejski, Wrocław
  3. Bronowicka Joanna Barbara, kierownik podmiotu leczniczego, Wrocław
  4. Duda Grzegorz Tomasz, historyk, Milicz
  5. Socha Jan, urzędnik samorządowy, Wrocław
  6. Malec Tomasz Stanisław, technik mechanik, Wrocław
  7. Lech Ryszard, nauczyciel, Milicz
  8. Szydełko Witold, przedsiębiorca, Twardogóra
  9. Litwin Ewa Grażyna, ekonomista, Wilczyce
  10. Kuryś Hieronim Stanisław, trener sportu, Smolec
  11. Warcholiński Marek, nauczyciel, Ludów Polski
  12. Kwiatkowska-Korczak Janina, pracownik naukowy, Wrocław
  13. Kucharska Aleksandra Anna, urzędnik, Wrocław
  14. Kuźmicz Łukasz Maciej, rolnik, Bielawki
  15. Grocholski Bartosz Krystian, inżynier rolnictwa, Wołów
  16. Macała Łukasz Michał, pracownik logistyki, Wrocław
  17. Szulc Joanna Alicja, biotechnolog, Jelenia Góra
  18. Furdyna Jolanta Stanisława, prawnik, Wrocław
  19. Zalewski Karol Henryk, teolog, Oława
  20. Bubnicka Barbara Maria, przedsiębiorca, Wrocław
  21. Kowalski Arkadiusz Rafał, inżynier mechanik, Świnoujście
  22. Majocha Elżbieta Marta, instruktor amatorskiego ruchu artystycznego, Wrocław
  23. Sołtys Jacek Jan, inżynier rolnictwa, Radwanice
  24. Adamczyk-Pogorzelec Bożena Maria, historyk, Lubań
  25. Bartoszewicz Urszula Agnieszka, przedsiębiorca, Wrocław
  26. Pawnuk Emilia Maria, inżynier budownictwa, Strzelin
  27. Mróz-Możdżonek Joanna Róża, prawnik, Wrocław
  28. Łopatka Mirosław Mieczysław, przedsiębiorca, Wrocław


Lista nr 2: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Stachowiak-Różecka Mirosława Agnieszka, pedagog, Wrocław
  2. Hreniak Paweł Marek, ekonomista, Wrocław
  3. Świat Jacek, parlamentarzysta,Wrocław
  4. Czarnecki Przemysław Maksymilian, parlamentarzysta, Wrocław
  5. Calińska-Mayer Małgorzata Maria, prawnik, Wrocław
  6. Jaroch Andrzej Stanisław, nauczyciel akademicki, Wrocław
  7. Jędrysek Mariusz Orion, nauczyciel akademicki - nauki o ziemi, Wrocław
  8. Soin Agnieszka Anna, parlamentarzysta, Wrocław
  9. Dytko Piotr Jan, prawnik, Łozina
  10. Adamski Artur, filolog, Wrocław
  11. Brezdeń Zdzisław Ireneusz, inżynier mechanik, Godzikowice
  12. Bartnik Wojciech Stanisław, sportowiec, Oleśnica
  13. Domagała Krzysztof Marek, mechanik maszyn melioracyjnych, Łazy Małe
  14. Kowalczyk Roman, nauczyciel, Wrocław
  15. Pieńkowski Robert, nauczyciel, Wrocław
  16. Stopa Urszula Maria, naczelnik wydziału, Wrocław
  17. Zając Wiesław Antoni, mechanizator rolnictwa, Bierzyce
  18. Brząkała Agnieszka Maria, pracownik samorządowy, Ligota Piękna
  19. Wawrzyniak Adrian Sławomir, rolnik, Turzany
  20. Wojewódka Karolina, ekonomista, Środa Śląska
  21. Piechel Michał, teolog, Wrocław
  22. Strumecka Marzanna Teresa, naczelnik, Sokołowice
  23. Leszczyńska-Ner Zofia Maria, nauczyciel, Święta Katarzyna
  24. Harasny Marek, programista aplikacji, Żórawina
  25. Maksymiak Magdalena Maria, prawnik, Wiązów
  26. Mrozowska Karolina Marta, urzędnik, Wrocław
  27. Kempa Cezary Piotr, leśnik, Syców
  28. Czartoryski Tytus Henryk, rolnik emerytowany, Morzęcin Mały


Lista nr 3: Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. Śmiszek Krzysztof Jan, prawnik, Warszawa
  2. Stożek Marta Magdalena, filolog, Wrocław
  3. Sikora Arkadiusz, ekonomista, Oleśnica
  4. Lubiniecka-Różyło Katarzyna Elżbieta, dziennikarka, Wrocław
  5. Augustyński Iwo Piotr, nauczyciel akademicki, Wrocław
  6. Joks Marlena Ewa, pośrednik w obrocie nieruchomościami, Wrocław
  7. Kozdrowicki Piotr Sebastian, grafik, Brzeg Dolny
  8. Łagowska Anna Katarzyna, przedsiębiorczyni, Lubań
  9. Elsner Wincenty Aleksander, informatyk, Wrocław
  10. Pilny Maciej, architekt, Wrocław
  11. Gajdzińska Anna, analityk treści, Wrocław
  12. Wicha Stanisław, rolnik, Paździorno
  13. Maślak Robert, biolog, Wrocław
  14. Dąbrowska Katarzyna, kasjer sprzedawca, Wrocław
  15. Śmiałek Danuta Maria, nauczycielka, Oborniki Śląskie
  16. Terpiłowska Irena Róża, menadżer, Wrocław
  17. Mincer Tadeusz Albert, nauczyciel, Wrocław
  18. Kordek-Chmielewska Agnieszka Katarzyna, doradca zawodowy mediator, Brzeżany
  19. Olik Waldemar Antoni, przedsiębiorca, Tyniec Mały
  20. Chłódek Agnieszka Barbara, lekarz, Zabrodzie
  21. Markowski Krzysztof, zawodowy działacz organizacji politycznej, Wrocław
  22. Hodowany Andrzej Jerzy, technik mechanik samochodowy, Milicz
  23. Niemiec Jan Mateusz, farmaceuta, Wrocław
  24. Banach Maria Teresa, animator kultury, Groblice
  25. Warzycha Małgorzata Danuta, socjolog, Siechnice
  26. Pelwecki Mateusz Dariusz, technik mechanik, Wrocław
  27. Bobiński Grzegorz Paweł, logistyk, Radwanice
  28. Dziemianowicz-Bąk Agnieszka Ewa, pedagog, Wrocław


Lista nr 4: Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

  1. Tuduj Krzysztof, prawnik, Prężyce
  2. Iwaszkiewicz Robert Jarosław, inżynier budownictwa, Wrocław
  3. Poźniak Łukasz Patryk, bukmacher, Wrocław
  4. Tamulewicz Miłosz Michał, technik elektronik, Oborniki Śląskie
  5. Szokalski Krzysztof Józef, filozof, Wrocław
  6. Fabisiak Michał, architekt, Warszawa
  7. Walczyk Katarzyna Natalia, dyspozytor taksówek, Wrocław
  8. Czech Marta Anna, chemik, Wrocław
  9. Bielecka Halszka Beata, filolog, Wrocław
  10. Zapotoczny Stanisław Józef, adwokat, Wrocław
  11. Rączyński Wojciech Aleksander, technik mechanik, Wrocław
  12. Ludkowski Bogdan, inżynier budowlany, Wrocław
  13. Jagiełło Paweł Jacek, prawnik, Wrocław
  14. Szloser Ewa, ekonomista, Ludów Polski
  15. Chmura Piotr, prawnik, Iwiny
  16. Marszałek Ryszard Marian, prawnik, Żórawina
  17. Jabłoński Wojciech, przewodnik turystyczny, Łowicz
  18. Wróblewska Ewa, tłumacz, Długołęka
  19. Ziółkowska Jadwiga Janina, nauczyciel języka polskiego, Sadkówek
  20. Nowak Adam Krzysztof, inżynier automatyki i diagnostyki, Wrocław
  21. Malara Agnieszka Joanna, filolog francuski, Dobrzykowice
  22. Zieliński Tomasz Antoni, inżynier telekomunikacji, Wrocław
  23. Zarzycka Patrycja, sprzedawca, Wrocław
  24. Chrobot Krzysztof Mieczysław, inżynier budowlany, Wrocław
  25. Brzezińska Olga Anna, nauczyciel, Smolec
  26. Chmielewski Paweł, technolog żywności, Wrocław
  27. Ludkowska Maria, technik organizacji usług gastronomicznych, Tąpadła
  28. Żurek Piotr Grzegorz, kierowca, Wrocław


Lista nr 5: Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

  1. Schetyna Grzegorz Juliusz, parlamentarzysta, Wrocław
  2. Tracz Małgorzata Elżbieta, specjalista do spraw szkoleń, Wrocław
  3. Jaros Michał, parlamentarzysta, Wrocław
  4. Piechota Sławomir Jan, radca prawny, Wrocław
  5. Młyńczak Aldona Janina, parlamentarzysta, Wrocław
  6. Augustynowska Joanna Wiktoria, ekonomista, Wrocław
  7. Mieszkowski Krzysztof, kulturoznawca, Wrocław
  8. Horodyska Anna Maria, urzędnik samorządowy, Szczawin
  9. Wójcik Krystyna, ekonomista, Pełczyce
  10. Górski Michał Jakub, przedsiębiorca, Wrocław
  11. Żmiejewski Zdzisław Michał, politolog, Góra
  12. Adamczak Wojciech, leśnik, Jakubikowice
  13. Leszczyńska Anna Maria, specjalista do spraw public relations, Oława
  14. Polański Jarosław, politolog, Bierutów
  15. Burdzy Sebastian Robert, przedstawiciel władzy samorządowej, Środa Śląska
  16. Mędygrał Kacper Jan, technolog, Wrocław
  17. Sierpiński Marek Rafał, specjalista do spraw logistyki, Kaszowo pod Miliczem
  18. Zalewski Marek Krzysztof, adwokat, Wrocław
  19. Staszewski Waldemar Zbigniew, choreograf, Wrocław
  20. Mołoń Radosław Tomasz, doradca inwestycyjny, Wysoka
  21. Sobolak Anna Helena, inżynier, Czernica
  22. Makówka Jacek Edward, doradca klienta, Wrocław
  23. Piwko Katarzyna Anna, politolog, Wrocław
  24. Staniów Katarzyna, farmaceuta, Wrocław
  25. Zelinka Ryszard Julian, nauczyciel, Oleśnica
  26. Kropski Łukasz, opiekun klienta, Siechnice
  27. Gilar Daria, urzędnik, Wrocław
  28. Łapiński Marek, przedstawiciel władzy samorządowej, Trzebnica


Lista nr 8: Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

  1. Zdrojewska Ewa Anna, radca prawny, Wisznia Mała
  2. Przywara Karol, specjalista ds. stosunków międzynarodowych, Wrocław
  3. Marszałek Janusz, nauczyciel, Oleśnica
  4. Kosterska Barbara, pracownik samorządowy, Siechnice
  5. Ćwiertniewicz Grzegorz Piotr, historyk teatru, Wrocław
  6. Haładaj Krystyna Jadwiga, naczelnik wydziału oświaty, Raszów
  7. Kaczmarzyk-Janczak Elżbieta Zofia, śpiewaczka operowa, Gajków
  8. Potyrała Zbigniew, inżynier budownictwa, Twardogóra
  9. Dolat Agnieszka, kierownik ośrodka zdrowia, Lubiąż
  10. Dyszkiewicz Iwona Elżbieta, urzędnik samorządowy, Węgry
  11. Wybierała Paweł, menadżer, Milicz
  12. Iskra Piotr Paweł, urzędnik samorządowy, Góra
  13. Sało Dorota, ekonomista, Dzierżoniów
  14. Hałas-Koralewska Małgorzata Kamila, trener sportu osób niepełnosprawnych, Wąwolnica
  15. Czapiewski Edward, nauczyciel akademicki, Wrocław
  16. Tomkiewicz Barbara Elżbieta, historyk, Wrocław
  17. Kopeć Antoni, urzędnik samorządowy, Krzeptów
  18. Piontek Jan Feliks, motorniczy, Wrocław
  19. Traczyk Andrzej Jacek, strażak, Wrocław
  20. Pawłowska Agnieszka, nauczyciel, Oleśnica
  21. Hołówka Małgorzata Agnieszka, ekonomista, Borek
  22. Naplocha Agnieszka, asystent ds. księgowości, Wołów
  23. Kurdziel Hubert Kazimierz, urzędnik, Sobótka
  24. Szyler Paweł Tomasz, kucharz, Zabardowice
  25. Stachorzecka Maria Helena, działacz społeczny, Wrocław
  26. Kazikowska Paulina, nauczyciel, Kędzie
  27. Kempa Jarosław Jan, nauczyciel, Oleśnica


Kandydaci do Senatu

Mieszkańcy gminy Siechnice na kandydatów do Senatu głosować będą w ramach okręgu nr 6. Liczba mandatów: 1.

  1. Obremski Jarosław Wojciech, parlamentarzysta, Wrocław (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  2. Stasiak Dariusz Paweł, urzędnik samorządowy, Milicz (Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy)
  3. Zdrojewski Bogdan Andrzej, parlamentarzysta, Wrocław (Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska Po .N IPL Zieloni)


Jak oddać ważny głos?

Jak oddać ważny głos w wyborach do Sejmu i Senatu prezentuje poniższy spot Państwowej Komisji Wyborczej:


Zobacz teżLista lokali wyborczych w Siechnicach

Wczytuję komentarze...