Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 23-09-2019
Termy Jakuba w Oławie
23.05.2017

Wielkie granie w Siechnicach - relacja i zdjęcia z imprezy

Sobotnie "Wielkie granie w Siechnicach" zakończyło się wielkim sukcesem młodych Orlików Energetyka Siechnice. Podopieczni Trenera Tomasza Kozimora grali jak z nut i okazali się tego dnia drużyną nie do zatrzymania dla goszczących na obiektach stadionu w Siechnicach zespołów.

Swój marsz po pierwsze w tym roku turniejowe zwycięstwo rozpoczęli od meczu otwarcia turnieju wygrywając z zespołem Sokoła Marcinkowice 3:0. Następnie pokonali Spartan Wrocław 4:0, Moto Jelcz Oława 4:1, faworyta turnieju Śląsk Wrocław 2:0, Wratislavie Wrocław 3:1 i postawili przysłowiową kropkę nad "i" w ostatnim bardzo emocjonującym meczu z UKS Kiełczów Academy (2:1) strzelając bramkę na wagę zwycięstwa w ostatniej sekundzie meczu.

Wybór przez zespół obserwatorów najlepszego zawodnika sobotniego turnieju piłkarza Energetyka Siechnice Oskara Zawanowskiego dowodzi i podkreśla, że tego dnia Energetyk był znakomicie dysponowany! Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Sparta Wrocław Mikołaj Nowak.

Sobotni turniej pokazał nowe oblicze orłów Tomasza Kozimora i szkolenia akademii piłkarskiej Siechnic. Słowa uznania kierowane pod adresem młodych piłkarzy od kibiców i trenerów zespołów przyjezdnych pokazują, że chłopcy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz wdrożonemu specjalnie dla nich przez Trenera indywidualnemu systemowi szkolenia zrobili ogromne postępy zarówno w obszarach motoryki, techniki użytkowej jak i organizacji gry.

Miłym akcentem sobotniego turnieju było również przekazanie przez firmę MAZDA Jaremko na ręce Trenera Tomasza Kozimora za wygraną w turnieju dla jego drużyny kamerki GoPro , dzięki której możliwe będzie nagrywanie treningów i meczów, a potem ich analiza do celów szkoleniowych młodych piłkarzy - DZIĘKUJEMY!

Końcowa klasyfikacja:

  1. Energetyk Siechnice - Trener Tomasz Kozimor
  2. Śląsk Wrocław - Trener Michał Kordas
  3. UKS Kiełczów Academy - Trener Michał Mróz / Trener Kazimierz Kołodziej

Miejsca 4-7:

  • Spartan Wrocław - Trener Tomasz
  • Wratislavia Wrocław - Trener Konrad Samołyk
  • Moto Jelcz Oława - Trener Piotr Kluzek
  • Sokół Marcinkowce - Trener Piotr Walczak

Turniej rozgrywany był w systemie "każdy z każdym". Wyniki kolejnych meczów przedstawia tabela:

O godzinie 15:30 swoją rywalizację rozpoczęły drużyny "Aniołków" Siechnickich kontra drużyna "Nauczycielki"  ze szkoły podstawowej w Siechnicach, które to swoim meczem pokazowym na płycie głównej boiska wprowadziły publiczność w fazę grupową turnieju dla zespołów firm, partnerów technicznych i przyjaciół. Mecz przy szalonym dopingu kibiców zakończył się remisem 1:1. Z niecierpliwością czekamy na rewanżową konfrontację tych drużyn...

Liczna publiczność na boiskach stadionu w Siechnicach mogła podziwiać zespoły finalisty turnieju drużynę 3 LP (I miejsce), Kogeneracji (II miejsce), Soccer Team (III miejsce), Unilight, Hasco Lek, Parkera, Poczty Polskiej oraz Dream Teamu.

Najlepszym zawodnikiem wybrano jednogłośnie zawodnika Kogeneracji natomiast najlepszym bramkarzem turnieju wybrano zawodnika Soccer Team Grzegorza Brzozowskiego.

Wspaniała atmosfera panująca na stadionie, rywalizacja fair play, dużo bramek i popisów indywidualnych piłkarzy to wszystko plus przygotowane przez mamy młodych Orłów akademii Siechnice domowe specjały pozwoliły na pełne zadowolenia wszystkich osób, które tego dnia bawiły się razem z nami w Wielkim Graniu w Siechnicach - DZIĘKUJEMY!

Wczytuję komentarze...