Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 15-10-2019
Termy Jakuba w Oławie
20.12.2016

Sukcesy naszych sportowców

W ostatnią niedzielę, 18 grudnia 2016 roku, Klub Sportowy „Pekho” ze Świętej Katarzyny wziął udział w turnieju walk sportowych International Weihnachtsturnier 2016 w Halle w Niemczech. Na międzynarodowych mistrzostwach Polskę reprezentowało 11 zawodników (w tym 4 z klubu naszej Gminy).

Walki polskich zawodników były bardzo emocjonujące a Polska reprezentacja zdobyła łącznie 1 srebrny i 10 złotych medali – nasi zawodnicy zdobyli 3 złote (Dawid – 2 poom, Emanuel – 3 kup, Ala – 6 kup) i 1 srebrny medal (Kamil – 3 kup).

Gratulujemy sukcesów na arenie międzynarodowej naszym zawodnikom, a ich trenerom życzymy dalszych sukcesów ich podopiecznych.

Powyższe zdjęcia należą do http://pekho.pl. Dziękujemy za udostępnienie informacji.

Wczytuję komentarze...