Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 28-05-2020
Termy Jakuba w Oławie
3.02.2017

Fitness/Siłownia Level One w Siechnicach

Od 4 miesięcy w Siechnicach działa pierwszy profesjonalny klub Fitness/Siłownia Level One. Klub Level One to ponad 500 m kwadratowych powierzchni podzielonych na 4 strefy treningowe, szatnie męskie i żeńskie oraz FiT BAR z recepcją.

W każdej sali odbywają się inne zajęcia:

Sala Żółta
Sala wielofunkcyjna do treningu indywidualnego oraz grupowego. Wyposażona w klatkę do Cross treningu firmy Life Max, rowery stacjonarne Spinner, oraz przyrządy i przybory, które wykorzystuje się w treningu obwodowym, funkcjonalnym czy treningu Tabata. Zajęcia rowerowe prowadzone są przy wizualizacji trasy rowerowej na dużym ekranie. Jeśli na sali nie odbywają się zajęcia można z niej korzystać indywidualnie. W tej sali prowadzone są zajęcia: Indoor Cycling, Trening Funkcjonalny i Obwodowy, Cross Training, Tabata.

Sala Czerwona – sala cardio / maszyny siłowe
Na tej sali znajdują się urządzenia aerobowe topowej światowej marki Life Fitness oraz maszyny siłowe MARBO. Do dyspozycji bieżnie, orbitreki i rowery plus sekcja maszyn siłowych na mięśnie nóg i brzucha (sala klimatyzowana).

Sala Pomarańczowa – wolne ciężary / maszyny siłowe
Sala ze sprzętem siłowym firmy MARBO. Sekcja maszyn na mięśnie grzbietu, klatki piersiowej, mięśni naramiennych. Do dyspozycji: ławeczka prosta ze sztangą, ławeczka skośna ze sztangą, hantle plus ławeczki regulowane do ćwiczeń, ławeczka rzymska oraz brama z uchwytami (sala klimatyzowana).

Sala Biała
o powierzchni 100 m2 do zajęć grupowych fitness. Zajęcia spalające tkankę tłuszczową, wzmacniające, taneczne, modelujące sylwetkę, budujące wytrzymałość siłową i wiele innych (sala klimatyzowana).
 

W klubie warto zwrócić uwagę na rozbudowany grafik. Każdy ćwiczący znajdzie dla siebie odpowiednią formę zajęć. Każdego dnia na dwóch salach odbywa się od 6 do 7 zajęć grupowych: Indoor Cycling, Trening Funkcjonalny i Obwodowy, Cross Training, Tabata, Zdrowe Plecy, Streching&Rolling, ABT, Shape, Zumba, Latino Dance, Pilates, Joga, TRX, Cellu Stop, HiT, Level Pump i wiele innych. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra. Korzystając z jednego wejścia do klubu możesz skorzystać z 2-3 zajęciach dziennie. W ciągu tygodnia dyżur pełni trener, który chętnie pomoże klubowiczom w doborze maszyn i ćwiczeń.

Pierwsze wejście do klubu Level One jest za darmo. Karnet zaczyna się już od 64 zł. Klub nie wiąże się z klientami żadnymi umowami członkowskimi i samoodnawialnymi karnetami – wolny wybór!!!

Serdecznie zapraszamy:
Level One,
Siechnice, ul. Kwiatkowskiego 24,
budynek TIM / 3 LP / strefa ekonomiczna

Godz otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 22:00 
Sobota 10:00 – 18:00
Niedziela 12:00 – 17:00

tel. 733 333 078
www.level-one.com.pl