Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
10.06.2018

Startuje Brave Kids w Siechnicach - harmonogram wydarzeń

W sobotę, 16 czerwca w Siechnicach rozpoczną się wydarzenia w ramach międzynarodowego projektu Brave Kids. Przywitajmy wspólnie dzieci z Indii, Iranu, Nepalu. Centrum Kultury zaprasza na spektakle, paradę i pokazy artystyczne.

Siechnice: Startuje Brave Kids w Siechnicach - harmonogram wydarzeń
fot. fb.com/BraveKids

Brave Kids jest projektem edukacyjno-artystycznym, podczas którego spotykają się dziecięce grupy artystyczne z całego świata. Akcja jest doskonałą okazją do poznania kultur i ludzi z dalekich krajów. Do Siechnic goście przybędą 16 czerwca. Planowane są następujące wydarzenia:

  • 17 czerwca, godz. 17:30 - Spektakl Powitalny grup Brave Kids z Indii i Iranu (tereny zielone przy gimnazjum / hali sportowej sala Centrum Kultury w Siechnicach)
  • 24 czerwca, godz. 13:30 - Wielokulturowa Parada Brave Kids. Przemarsz rozpocznie przy Centrum Kultury, następnie przejdzie przez teren gimnazjum do Ratusza. Podczas parady, przy Ratuszu odbędą się trzy pokazy artystyczne. Paradę zakończy wspólny flash-mob. 
  • 29 czerwca - Spektakl Finałowy Brave Kids Siechnice grup z Iranu, Indii i Nepalu. Wydarzenie odbędzie się w parku przy gimnazjum / hali sportowej.

Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Brave Kids w Siechnicach jest bezpłatny.

Więcej o projekcie Brave Kids w Siechnicach: