Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 14-12-2019
Termy Jakuba w Oławie
9.06.2018

Koncert DźwiękoLato

Szkoła Śpiewu Dźwiękodzieło zaprasza do udziału w koncercie DźwiękoLato. Będzie on zwieńczeniem rocznej pracy wokalnej uczniów szkoły i okazją do wsparcia leczenia Zoi Marianowskiej.

Siechnice: Koncert DźwiękoLato

Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca (środa) w godzinach 18:00 - 20:00 w Centrum Kultury w Siechnicach, ul. Fabryczna 15. W koncercie wezmą udział wszystkie grupy wokalne szkoły - z Siechnic i ze Świętej Katarzyny.

Podczas koncertu będziemy mieli także okazję wziąć udział w charytatywnej zbiórce. Fundusze zebrane do puszek przeznaczone zostaną na leczenie Zoi Marianowskiej. U dziewczynki zdiagnozowano zespół Aperta - uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych charakteryzuje się zarośnięciem szwów czaszkowych, asymetrią twarzy, rozszczepem podniebienia oraz zrośnięciem palców u dłoni i stóp. By jej pomóc konieczna jest seria trudnych i skomplikowanych operacji chirurgicznych. Więcej o Zoi, jej chorobie i możliwości pomocy: http://rik.pl/zoja/

Organizatorzy dla występujących wokalistów i wszystkich gości przewidzieli słodki poczęstunek po zakończeniu koncertu. Wstęp jest wolny. Zachęcamy do wzięcia udziału w koncercie i pomocy Zoi.

Zobacz też: Występ uczniów szkoły Dźwiękodzieło podczas tegorocznych Dni Siechnic

Wczytuję komentarze...